На КПВВ на адмінмежі з Кримом більше не робитимуть митне оформлення

На КПВВ на адмінмежі з Кримом більше не робитимуть митне оформлення

На КПВВ на адмінмежі з Кримом більше не робитимуть митне оформлення
Суспільне Херсон

З 21 листопада на контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Чонгар" та "Каланчак" митного посту "Крим" припиняється здійснення митних формальностейМитне оформлення — виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України..

Про це йдеться на сторінці митниці в Херсонській області, Автономній Республіці Крим і м. Севатополь у Facebook.

Рішення про скасування режиму вільної економічної зони "Крим" на тимчасово окупованій території України прийняв уряд. Врахувавши обмеження, викликані окупацією Кабмін встановив особливі економічні відносини, повідомляє митниця.

Контролювати в’їзд-виїзд, виявляти та запобігати переміщенню товарів на тимчасово окуповану територію та з неї поза межами КПВВ будуть уповноважені особи Державної прикордонної служби України.

Що відомо:

  • Закон України від 01.07.2021 №1618-ІХ «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" та внесення змін до деяких законодавчих актів України» набирає чинності з 21 листопада 2021 року.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок