"Баварія" перемогла "Бенфіку" та збільшила відрив у групі "Динамо": відео

"Баварія" перемогла "Бенфіку" та збільшила відрив у групі "Динамо": відео AP

Перевага мюнхенців над другим місцем вже складає п'ять очок.

"Баварія" здобула третю перемогу у груповому етапі Ліги чемпіонів. Мюнхенська команда завдала розгромної поразки у матчі проти "Бенфіки", за яку виступає українець Роман Яремчук.

Мюнхенці та лісабонці посідали перші дві позиції за підсумками двох турів, не програвши жодного матчу та не пропустивши жодного м'яча. Проте у третьому турі ця статистика могла змінитися.

До перерви "Баварія" забила гол - Роберт Левандовські відзначився, але його взяття воріт не зарахували через гру рукою. Ще один гол мюнхенцям не зарахували після перерви через офсайд.

Проте мюнхенці змогли не лише перемогти, але й зробити це із розгромним результатом. У проміжок з 70-ї по 85-у хвилину у воротах "Орлів" опинилося чотири м'ячі, дубль на рахунку Лероя Сане, голом відзначився Роберт Левандовські, ще один м'яч "Баварія" забила завдяки автоголу.

У підсумку 4:0 - "Баварія" здобуває третю поспіль перемогу та відривається від "Бенфіки" на п'ять очок. А за певних обставин у четвертому турі може достроково вийти у плей-оф Ліги чемпіонів.

"Бенфіка" - "Баварія": відео матчу

Що означає цей результат

"Баварія" продовжує очолювати турнірну таблицю групи, у команди максимум - 9 очок. "Бенфіка" після трьох турів продовжує йти на другому місці з 4 очками.

Ситуація для лісабонців може змінитися у наступному турі. "Бенфіка" знову гратиме проти "Баварії", а ось "Барселона" у Києві проти "Динамо". Якщо каталонці переможуть киян, а португальці вдруге програють мюнхенцям, то опустяться на третє місце.

Ліга чемпіонів. Група E. Турнірна таблиця

1. "Баварія" - 9 очок (3 матчі), 12:0 (різниця м'ячів)
  2. "Бенфіка" - 4 (3), 3:4
  3. "Барселона" - 3 (3), 1:6
  4. "Динамо" - 1 (3), 0:6
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів