Допомога тваринам: у Черкасах побільшало контейнерів для збору пластику

Допомога тваринам: у Черкасах побільшало контейнерів для збору пластику

Допомога тваринам: у Черкасах побільшало контейнерів для збору пластику
Фото: Суспільне Черкаси

У Черкасах встановили ще 10 контейнерів для пластику зі спеціальним маркуванням. Гроші від перероблення пластянок із цих контейнерів спрямують організаціям, які опікуються безпритульними котами та собаками, розповіла Суспільному прессекретарка управлінської компанії "Нова якість" Світлана Спасібіна.

Таку акцію підприємство започаткувало у липні.

Один з десяти контейнерів встановили біля черкаського державного технологічного університету. Студент третього курсу Едуард Орліченко розповів, що планує користуватися контейнерами:

"Сміття я сортую, ідею зі спрямуванням грошей для безпритульних тварин теж підтримую і розповім про це іншим. Думаю, також в університеті розмістять плакати, аби студенти підтримали цю акцію".

контейнери
Фото: Суспільне Черкаси

Ще один контейнер поставили по вулиці Чехова,108. Мешканка будинку, що поруч, Тетяна Шепета, дізналася про акцію, коли прийшла виносити сміття.

"Вважаю, що це дуже гарна ініціатива. Якби побільше було таких проєктів у нашому місті – це було б чудово. Тому що не важливо, кого підтримувати, головне, щоб кошти йшли на корисні справи", – зауважила жінка.

Ще вісім таких контейнерів встановили у різних мікрорайонах Черкас. Зі слів Світлани Спасібіної, аби обрати адреси, влаштували голосування у соцмережі:

"Ми вирішили дослухатися до людей і зібрали всі їх побажання. Іноді адреси дублювалися або були поруч. На базі цих побажань – їх було близько чотирьох десятків, ми визначили десять адрес, де розташували контейнери. Два з них розмістили біля університетів".

контейнери
Фото: Суспільне Черкаси

Нова партія боксів відрізняється від тих, які встановили раніше:

"В цих контейнерах менший отвір, ніж у боксах з попередньої партії. Коли ті бокси наповнювались на дві третини, люди, які заробляють, збираючи пляшки, просто підходили і забирали звідти пластик, який мав піти на підтримку тварин", розповіла Світлана Спасібіна.

Від утилізованого пластику зі встановлених раніше десяти баків доброчинні організації "Друг" та "Доброкіт" отримали на потреби тварин 3 500 гривень.

"Кошти на потреби тварин потрібні завжди, оскільки щодня ми отримуємо все більше звернень людей, все більше тваринок потребують допомоги", – зазначила волонтерка Яна Тябут.

контейнери
Фото: Суспільне Черкаси

З її слів, кошти насамперед витрачають на щоденні потреби лікування, харчування, утримання, стерилізація та вакцинація безпритульних.

Що відомо

Першу партію таких контейнерів у Черкасах встановили 7 липня. За вивезення сміття із такого контейнеру мешканці будинків не платять.

Читайте також

На початок