В Івано-Франківську у 40 будинках вкрали лічильники і запірну арматуру — Марцінків

В Івано-Франківську у 40 будинках вкрали лічильники і запірну арматуру — Марцінків

В Івано-Франківську на вулиці Дорошенка у понад 40 будинках вкрали запірну арматуру та лічильники. Про це в онлайн-зверненні повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Через це у котельні на Дорошенка, 28 є проблеми із запуском тепла у цьому мікрорайоні.

"Дуже важливо його теж запустити. Подали заяву в поліцію, але знаємо, як поліція реагує. І розуміємо, що ще жодного разу поліція не зловила зловмисників, які викрадали запірну арматуру в наших будинках. Ну заяву цю зареєстрували", — сказав Руслан Марцінків.

Загалом, за словами міського голови, зараз в Івано-Франківську працює 21 котельня. П’ять ще не запущені.

"Зокрема, на Биха, 3 А. Її плануємо сьогодні запустити. На Максимовича, 5, в селі Крихівці на вулиці 22 січня, там — школа, а також в Опришівцях на вулиці Джерельній, 2, теж — школа. Тому ці котельні плануємо дещо пізніше запустити", — розповів Руслан Марцінків.

Ще немає опалення у восьми дитячих садках Івано-Франківської громади. Руслан Марцінків каже, що проблема із запуском тепла — у садку в селі Вовчинець. Там, за його словами, керівництво не підписало угоду на прямі розрахунки із газопостачальником.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок