На шахті на окупованій Луганщині сталась пожежа

На шахті на окупованій Луганщині сталась пожежа

На шахті на окупованій Луганщині сталась пожежа
Ілюстративне фото шахти. Фото: pixabay

19 жовтня на шахті Молодогвардійська, яка знаходиться на окупованій Луганщині, сталася пожежа. З шахти евакуювали 141 гірника.

Про це повідомляє так зване "МНС ЛНР".

Пожежа спалахнула близько 13:30 19 жовтня у 21 східному конвеєрному хіднику на сполученні з 29 орловським конвеєрним хідником. О 15:46 на поверхню евакуювали 141 гірника.

Повідомляють, що 20 жовтня о 3:30 ранку пожежу ліквідували. Загиблих та травмованих немає.

Що відомо

  • 23 вересня в окупованому Донецьку на шахті імені Засядька сталася пожежа у східному конвекторному штреку. Під час пожежі зник один гірник.
  • 6 жовтня під завалами знайшли тіло гірника, який зник в результаті пожежі на шахті ім. Засядька.
  • 6 вересня на шахті "Червоний партизан" на окупованій Луганщині сталась аварія - обірвався трос майданчика, на якому гірники спускались у шахту. У результаті цього дев'ять гірників загинули, 19 отримали травми. Попередня причина аварії - це порушення правил охорони праці, зношеність транспортного каната та систематичні перевантаження.
  • Протягом 2020 року на шахтах тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини загинуло 40 гірників.
  • З 2014 року російські окупаційні адміністрації на окупованих територіях Донеччини та Луганщини припинили роботу 41 шахти.
  • На території Донеччини та Луганшини розташовано 127 шахт, двітритини з них є державними. З початком російсько-української віни на окупованій території опинились 97 шахт. Більшість державних шахт є збитковими та існують за рахунок державних дотацій.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок