Рівненщина візьме участь в екоакції "Озеленення планети". Як долучитись

Рівненщина візьме участь в екоакції "Озеленення планети". Як долучитись

На Рівненщині стартує всесвітня екологічна ініціатива з висадки дерев. Вона має назву "Озеленення планети". Стартує акція 30 жовтня. Про це розповіла організаторка проєкту в Рівненській області Ірина Теслюк. На Рівненщині підтримують цей проєкт не вперше.

З 30 жовтня на Рівненщині розпочнуть висаджувати дерева у рамках всесвітньої екологічної акції "Озеленення планети". Загалом в Україні планують висадити один мільйон дерев, долучивши до цього процесу один мільйон українців.

"Головна наша мета – об'єднати якомога більше людей навколо глобальної проблеми клімату. Минулого року ми висадили більше п'яти мільйон дерев в 138 країнах світу", – розповіла організаторка проєкту на Рівненщині Ірина Теслюк.

У лісових господарствах області висадку дерев розпочали з першого жовтня, каже начальник відділу обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Панчук.

"Галузь наша стає більш відкритою для розуміння і сприяє підвищенню екологічної свідомості. Всі необхідні ресурси посадматеріалу наші лісогосподарські підприємства мають наявні. Ми вже висадили на площі понад 80 га більше ніж пів мільйона сіянців", – розповів лісівник.

Охочі взяти участь у екологічній акції "Озеленення планети" можуть заповнити анкету на сайті проєкту.

Що відомо

  • У квітні на Рівненщині в рамках всесвітньої екоакції "Озеленення планети" висадили близько 300 тисяч дерев та кущів.
  • У Рівненській громаді прийом проєктів на громадський бюджет озеленення, який запровадили вперше, стартував з 18 жовтня. На реалізацію ідей у 2022 році в міському бюджеті передбачили три мільйони гривень.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок