Опалювальний сезон у містах Миколаївщини. Як триває підготовка у Вознесенську

Опалювальний сезон у містах Миколаївщини. Як триває підготовка у Вознесенську

Опалювальний сезон у містах Миколаївщини. Як триває підготовка у Вознесенську
Фото: Суспільне Миколаїв

Єдиним теплопостачальним підприємством у Вознесенську, що на Миколаївщині, є комунальне підприємство “Тепло-Сервіс”. Станом на жовтень 2021 року “Тепло-Сервіс” опалює 24 підприємства із них 22 бюджетних установи та 119 побутових споживачів.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор комунального підприємства “Тепло-Сервіс” Вознесенської міської ради Геннадій Мельник.

Решта теплоспоживачів мають автономні пункти опалення, за словами директора підприємства, 99,9 відсотка населення міста мають індивідуальне опалення.

“Тарифи на 2021 рік затверджені 19-го жовтня на засідання виконкому. Ми розпочали цю процедуру ще 14-го вересня, але у зв’язку з тим, що ціна на газ швидко зростає та 30 вересня був підписаний меморандум, де була зафіксована ціна для бюджетних установ, у нашому випадку — це 16 540 гривень за тисячу кубометрів”, — говорить Геннадій Мельник.

За словами Геннадія Мельника, опалювальний сезон для закладів соціальної сфери, згідно з рішенням виконкому, розпочався 13-го жовтня.

“13-го жовтня ми подали тепло на нашу лікарню, з 18-го жовтня ще додатково на амбулаторію, що розташована на території лікарні, також повинні дати тепло на три дитячих садочки, які від наших мереж централізованого опалення живляться", — додає Геннадій Мельник.

Щодо опалення для населення рішення буде, коли середньодобова температура протримається нижче восьми градусів протягом трьох діб поспіль.

Читайте також: "Миколаївоблтеплоенерго" розглядає варіант запуску опалення для населення з 1 листопада – Логвінов"

“У рамках заходів із підготовки до опалювального сезону проводили поточні ремонти, технічно підприємство готове: випробування, вимірювання пройдені, профілактичний ремонт виконаний. Але глобальних реконструкцій у нас було, напевно, у 2015-2016 році, коли ставили економічні котли на деяких котельнях”, — говорить Геннадій Мельник.

За словами Геннадія Мельника, 29 червня 2021 року укладений трирічний контракт з компанією "Нафтогаз Трейдинг". Вартість природного газу на рівні 7 583 грн 89 копійок за 1000 метрів кубічних для категорії споживачів населення.

"За умовами цього договору було два обсягу газу: один обсяг фіксований, інший – змінюється. У липні вартість була 11 755 грн, на жовтень вартість склала майже 250 00 грн. Другий обсяг – це ринкова ціна, що визначено в умовах договору", — розповів Геннадій Мельник.

“Тепло-Сервіс” має сім котелень із них п’ять газових.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок