На Тернопільщині пожежники два дні гасять сміттєзвалище

На Тернопільщині пожежники два дні гасять сміттєзвалище

На Тернопільщині пожежники два дні гасять сміттєзвалище
ДСНС у Тернопільській області

Другий день триває ліквідація пожежі на території полігону твердих побутових відходів у Бучачі. Про це повідомив речник головного управління ДСНС України у Тернопільській області Андрій Брик.

За його словами, повідомлення про пожежу сміття рятувальники отримали вчора, 19 жовтня, о 19.54.

"Це сміттєзвалище паспортизоване, воно розташоване на вул. Бариській і належить Бучацькому комбінату комунальних підприємств. Це вже не перша пожежа на цьому сміттєзвалищі. Сюди проблематично довозити воду. Тому з відстані 5 кілометрів технічну воду для гасіння і минулого разу, й тепер довозить 30-тонна автоцистерна", – розповів Андрій Брик.

На Тернопільщині пожежники два дні гасять сміттєзвалище
Пожежники гасять сміттєзвалище у Бучачі. ДСНС у Тернопільській області

Окрім підрозділів ДСНС над гасінням сміттєзвалища в Бучачі працює місцева пожежна команда села Зубрець.

"Вчора о 21.20 вогнеборці ліквідовували відкриті осередки горіння. У зв’язку з небезпекою проведення робіт в нічний час, гасіння тимчасово призупинили та продовжили сьогодні, 20 жовтня, з 8-ї години. Площа пожежі сумарно складає 0,25 гектара".

За словами Андрія Брика, представники комбінату комунальних підприємств, якому належить це сміттєзвалище, вчора організували нічний черговий пост, аби контролювати ситуацію до ранку.

На Тернопільщині пожежники два дні гасять сміттєзвалище
На сміттєзвалищі заливають водою осередки тління. ДСНС у Тернопільській області

"На разі відкритого вогню немає, є осередки тління у товщі сміття, їх заливають водою. На території полігону твердих побутових відходів спостерігається задимлення. До найближчих житлових будинків майже три кілометри, дим розповсюджується залежно від напрямку вітру", – каже речник ДСНС в області.

Ліквідація пожежі триває. Залучено 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу обласних підрозділів ДСНС, а також автомашина й один представник місцевої пожежної команди села Зубрець. Місцевий підприємець надає допомогу трактором.

Читайте також

  • У Тернополі горів приватний будинок.
На початок