На яку зарплату претендує в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв – проєкт рішення

На яку зарплату претендує в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв – проєкт рішення

На яку зарплату претендує в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв – проєкт рішення
Колаж: Суспільне Запоріжжя

Розмір заробітної плати секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва, який з 30 вересня виконує обов'язки міського голови, мають узгодити на найближчій сесії.

Про це ідеться у відповідному проєкті рішення який опублікували на сайті Запорізької міської ради.

Згідно з документом, зарплата Куртєва зросте з 14 000 грн до 16 400 грн, і до неї додадуть 700 гривень за ранг посадової особи. Окрім того, він має отримати надбавку за вислугу років у невизначеному розмірі та надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50% посадового окладу.

Також на виконувача обов'язків голови міста очікують премії: щомісячна в розмірі 145% від окладу, а також окремо, до свят. Ще Анатолій Куртєв може претендувати на матеріальну допомогу для розв'язання соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Анатолій Куртєв - член депутатської фракції "Слуга народу", був обраний у депутати за округом №7 - Шевченківський район Запоріжжя. До обрання секретарем міськради працював начальником комунальної установи "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи" Запорізької обласної ради.

За інформацією, вказаною в декларації посадовця за 2021 рік Анатолій Куртєв володіє житловим будинком площею 29,7 кв.м. в Запоріжжі, квартирою у Запоріжжі площею 42,32 кв.м., однією земельною ділянкою у Запоріжжі площею 761 кв.м та двома земельними ділянками у Строганівці в Запорізькій області площею 2500 і 78100 кв.м. Також він задекларував автомобіль Toyota Camry 2018 року та 366972 грн доходу на попередньому місці роботи начальником КУ "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи".

Що відомо

  • 29 вересня під час позачергової сесії депутати Запорізької міської ради проголосували за відставку міського голови Володимира Буряка у відповідь на його власну заяву про складання повноважень. Т.в.о. міського голови призначили секретаря міськради Анатолія Куртєва.
  • Колишній міський голова Запоріжжя Володимир Буряк за період з січня по квітень 2021 року отримав найбільшу заробітну плату серед міських голів обласних центрів - 114 тис. грн.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок