"Харківгаз" відреагував на розслідування СБУ: заявляють про діяльність псевдоактивістів

"Харківгаз" відреагував на розслідування СБУ: заявляють про діяльність псевдоактивістів

"Харківгаз" відреагував на розслідування СБУ: заявляють про діяльність псевдоактивістів
Фото: dilovyi.info

"Харківгаз" заявляє про діяльність псевдоактивістів під час планових робіт газовиків у селі Благодатне Харківського району. За версію компанії, невідомі блокували роботу працівників та підбурювали населення до акцій протесту.

У компанії наголошують, що ремонтні роботи на газопроводі 11 жовтня були плановими: на сайті було розміщено відповідне повідомлення, а місцеві органи — проінформовані, йдеться в офіційній заяві.

"Втім, невстановлені особи 11 жовтня заблокували роботу фахівців АТ "Харківгаз" та спецтехніку компанії. Тому роботи були призупинені, а близько 200 клієнтів АТ "Харківгаз" залишилися без газу", — сказано у дописі.

Ремонт відновили через п'ять днів. Пустити газ планували 17 жовтня, однак, як стверджують у компанії, того дня ті самі протестувальники почали підбурювати людей і не надавати доступ газовикам до будинків.

"Жодних заяв, крім офіційних звернень в правоохоронні органи щодо протиправних дій невідомих осіб в с. Благодатне, в період 16-17 жовтня АТ "Харківгаз" не робив", — повідомляють у компанії.

"Звертаємо увагу правоохоронних органів на деструктивну діяльність псевдоактивістів, які намагаються збурити людей до протиправних дій та закликають до дестабілізації ситуацію в суспільстві та просимо вжити відповідних заходів", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Через відключення газу жителі села Благодатне 16 та 17 жовтня перекривали дорогу. Люди ходили по пішохідному переходу на виїзді з Харкова. Учасники протесту стверджували, що своїми діями "Харківгаз" змушує споживачів укладати договори та переплачувати за свою послугу. Газопостачання у селі Благодатне Харківського району відновили ввечері 17 жовтня.
  • 19 жовтня Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо компанії "Харківгаз", яка вимикала газопостачання у селі Благодатне Харківського району напередодні опалювального сезону. Силовики попередньо кваліфікують ситуацію за ознаками ст. 109 Кримінального Кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), яка передбачає до 10 років ув'язнення. За даними СБУ, "посадовці приватної компанії вимагали додаткові гроші від споживачів, безпідставно "прикриваючись" президентом та керівництвом держави".
На початок