У Полтаві презентували книгу з історіями волонтерів

У Полтаві презентували книгу з історіями волонтерів

У Полтаві презентували книгу з історіями волонтерів
Суспільне Полтава

У полтавському Свято-Успенському соборі презентували книгу із майже трьома десятками історій про волонтерів. Назвали видання – "Волонтери: сила небайдужих", розповіла Суспільному його авторка та упорядниця Наталія Позняк-Хоменко.

За її словами, це третє видання Українського інституту нацпам’яті про російсько-українську війну. Одна з історій – про благодійну організацію "Полтавський батальйон небайдужих".

"Символічно проводимо презентацію тут, тому що, насправді, і "Полтавський батальйон небайдужих", і один із центрів волонтерського руху, починаючи із 2014-го року, був саме тут – у Свято-Успенському храмі Полтави. До книги увійшло 28 історій із усієї України. Вони репрезентують волонтерський рух, чотири основних напрямки – це допомога армії, допомога пораненим, допомога переселенцям, яких у 2014-му – 2016-му роках було багато. І такий собі культурний діалог, співпраця із людьми, які лишаються у прифронтовій зоні", – каже авторка у упорядниця книги Наталія Позняк-Хоменко.

У Полтаві презентували книгу "Волонтери: сила небайдужих"
Це третє видання Українського інституту нацпам’яті про російсько-українську війну. Суспільне Полтава

За словами Наталії Позняк-Хоменко, видання не призначене для продажу. Його можна завантажити в Інтернеті, а друкованих примірників створили тисячу. Їх роздадуть у бібліотеки та волонтерські організації. Вийшла друком книга торік за рахунок Українського інституту нацпам’яті. На це витратили приблизно 120 тисяч гривень.

На початок