Розбив двері СOVID-відділення після смерті матері: поліція розслідує напад на Харківщині

Розбив двері СOVID-відділення після смерті матері: поліція розслідує напад на Харківщині

Розбив двері СOVID-відділення після смерті матері: поліція розслідує напад на Харківщині
Суспільне Харків

Конфлікт в інфекційному відділенні Куп'янської міської лікарні в Ківшарівці, де чоловік розбив двері та пошкодив обладнання медзакладу, поліція розслідує як хуліганство.

Про це повідомили у Головному управлінні поліції Харківщини.

"Як з'ясувалося, причиною агресивної поведінки 35-річного громадянина стала звістка про смерть матері та відмова медичного персоналу лікарні у проханні чоловіка попрощатися із померлою. Обурений чоловік влаштував сварку, в ході якої пошкодив двері у відділенні лікарні", — зазначають у поліції.

Конфлікт, що стався 17 жовтня, розслідують за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство). Стаття передбачає покарання у вигляді п'яти років обмеження волі.

Що відомо

  • 19 жовтня у Куп'янській міськраді повідомили, що інфекційне відділення Куп'янського територіального медичного об'єднання у селищі Ківшарівка патрулюватиме поліція. За словами керівника Куп'янського територіального медичного об'єднання Євгена Синька, невідомий розбив вікна COVID-відділення, зіпсував обладнання, кидав меблі та кисневі балони.
  • Інфекційне відділення Куп'янської лікарні, де приймали хворих на COVID-19, перевели з міста у відремонтоване приміщення в селищі Ківшарівка навесні 2021.
  • Згідно з рекомендаціями МОЗ, до ритуальних обрядів перед похованням, у разі крайньої необхідності, може допускатись не більше ніж 10 осіб за умови одночасного перебування у приміщенні не більше 1 особи на 10 кв.м, поцілунки тіла померлого забороняються, оскільки існує пряма можливість інфікування.
На початок