У миколаївському тролейбусі пасажир вдарив контролера

У миколаївському тролейбусі пасажир вдарив контролера

У миколаївському тролейбусі пасажир вдарив контролера
Фото: Суспільне Миколаїв

На контролера комунального підприємства "Миколаївелектротранс" напав пасажир. Це сталось 19 жовтня близько 10:40, коли вони з колегою працювали на лінії у тролейбусі.

У ситуації розбиралась журналістка Суспільного Ольга Руда.

За словами контролера Бориса Шута, пасажир зайшов на 6-й Слобідській. Був він у військовій формі, високий, і в руках тримав завернутий у газету прут. На зупинці "Автовокзал" він почав кричати: "Відкрийте двері".

"Я перевіряв задню частину тролейбуса, моя колега була в передній частині. Йому відчинили не відразу, якась заминка була. Він вийшов, ми також. Я запитав у колеги: "Що сталося?". Кажу їй: "Він з прутом, нехай йде собі". А він, може, почув це, та й ударив мене три рази в обличчя, у вухо – ще кров залишилась", – розказав Борис Шут.

У Миколаєві в новому тролейбусі пасажир напав на контролера
Контролер Борис Шут. Фото: Суспільне Миколаїв

Після інциденту чоловіка госпіталізували до лікарні. За його словами, зараз почуває себе нормально, планує від завтра повернутися на роботу.

"Мене забрали, зробили всі аналізи, рентген голови. Невеликий струс мозку є. Але я почуваю себе нормально, завтра вже на роботу піду. Я на цього чоловіка не ображаюсь. Хоча в цього чоловіка ми нічого не перевіряли. Я не буду писати заяву до поліції, якось не віриться, що його знайдуть", – розказав Борис Шут.

У Миколаєві в новому тролейбусі пасажир напав на контролера
Директор підприємства "Миколаївелектротранс" Юрій Сметана. Фото: Суспільне Миколаїв

За словами директора підприємства "Миколаївелектротранс" Юрія Сметани, побиття контролера оформили як виробничу травму.

"Це сталося в новому тролейбусі, в якому є камери відеоспостереження, і вже через 30 хвилин ми мали відео тієї людини, яка вчинила такі дії. Ми їх передали до поліції", – розказав Юрій Сметана.

У Миколаєві в новому тролейбусі пасажир напав на контролера
Тролейбус "Миколаївелектротрансу". Фото: Суспільне Миколаїв

За словами речниці Нацполіції Миколаївської області Антоніни Лашти, поліція проведе перевірку по даному випадку.

"Вказаний факт зареєстрований. Очікуються висновки фахівців щодо ступеня тяжкості отриманих контролером тілесних ушкоджень", – розказала Антоніна Лашта.

За словами Юрія Сметани, щоб не було питань, як себе вів контролер, або як він висловлювався, на 2022 рік плануємо закупити для кожного контролера бодікамери, які вони будуть вмикати, коли виходитимуть на лінію. Будемо фіксували відео- та аудіоперемовини з пасажиром.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок