У СOVID-реанімації львівської лікарні зафіксували найбільшу кількість хворих від початку пандемії

У СOVID-реанімації львівської лікарні зафіксували найбільшу кількість хворих від початку пандемії

У СOVID-реанімації львівської лікарні зафіксували найбільшу кількість хворих від початку пандемії
ЛМР

У реанімації львівської лікарні швидкої допомоги зафіксували найбільшу кількість хворих від початку пандемії — 50 пацієнтів. Усі вони перебувають у критичному стані. Про це на Facebook-сторінці повідомив директор лікарні швидкої допомоги у Львові Олег Самчук.

За словами директора лікарні, з-поміж усіх пацієнтів немає жодного вакцинованого.

"Ми побили рекорд — 50 критичних пацієнтів у COVID-реанімації. Такого ще нiколи не було. І це дуже страшно. Серед пацієнтів в реанімації — жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у COVID-стаціонарі", — каже Олег Самчук.

Зокрема, у реанімації перебуває 40-річна жінка, родина якої проти вакцинації. Вона перебуває у критичному стані.

"У відділенні є молода жінка, мама трьох дітей, найменшій із них — менше року. Пацієнтка та її родина є активними противниками вакцинації. Наразі в сім'ї є троє хворих, але жінка, яка перебуває тут, є в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі повертали із того світу, а зараз щохвилини, щосекунди боремося за її життя. Не знаю чи нам це вдасться, але знаю чітко, що цій жінці могла допомогти вакцинація", — каже завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець.

За словами лікарки, перебіг хвороби у вакцинованих та невакцинованих суттєво відрізняється.

"Вакциновані теж хворіють, це правда, але перебіг хвороби у вакцинованих і невакцинованих — дві великі різниці. І, на жаль, невакциновані є в групі ризику летальних наслідків. Вони помирають, незважаючи на всі наші зусилля. Бережіть себе, вакцинуйтеся і допоможіть нам впоратися із пандемією"— додала Наталія Матолінець.

Що відомо

  • На ранок 19 жовтня на Львівщині зареєстрували 959 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 468 людей одужали, 65 – померли.
  • У Львові центри вакцинації працюватимуть довше, а нічні клуби закриють — рішення комісії ТЕБ і НС
  • Станом на 17 жовтня в Україні 16 областей залишаються у "помаранчевій" зоні адаптивного карантину, а Херсонська область перебуває у "червоній" зоні. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок