У Черкасах вдруге не відбувся тендер на стерилізацію безпритульних котів

У Черкасах вдруге не відбувся тендер на стерилізацію безпритульних котів

У Черкасах вдруге не відбувся тендер на стерилізацію безпритульних котів
pexels

Тендер на майже мільйон гривень для стерилізації двох тисяч безпритульних котів у Черкасах не відбувся. Про це Суспільному повідомила волонтерка та засновниця доброчинної організації "Доброкіт" Яна Тябут.

Яна Тябут пояснила, що послуги стерилізації котів вдруге виставлялись на тендер, однак ніхто з клінік не відгукнувся. Вона пояснила це тим, що за два місяці таку кількість котів стерилізувати неможливо:

"Не зовсім коректним є у вимогах по реалізації проєкту вказувати такий період — до кінця року. Тобто будь-який хірург розуміє, що зробити це нереально і ніхто не хоче брати на себе таку відповідальність. Тому ніхто і не погодився реалізувати це".

Яна Тябут зазначила, що, на її думку, правильно було б перенести цей проєкт на наступний рік:

"Від імені депутатів можуть подаватись запити на перенесення проєкту на наступний рік. Наразі працюємо над цим. Взагалі цей тендер виглядав як знущання: на його реалізацію виділили лише два місяці, в той час, коли за проєктом робота мала б проводитись протягом року. Особливої підготовки до його реалізації не потрібно було б, тендер лише потрібно було б вчасно запустити. Тобто реалізація такого проєкту — це великий промах".

Також волонтерка пояснила, що на стерилізацію одного кота в середньому потрібно п'ять днів, тому навіть якщо клініка буде працювати цілодобово, реалізувати цей проєкт за вказаними умовами — нереально.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок