Працівнику СБУ винесли вирок у справі нападу на сумських прикордонників

Працівнику СБУ винесли вирок у справі нападу на сумських прикордонників

Працівника СБУ засудили до 5 років умовного позбавлення волі та забрали військове звання. Покарання він отримав за напад на прикордонників на Сумщині у липці цього року. Про це повідомляє пресслужба Спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону на своїй сторінці у Фейсбук.

Йдеться про напад, який стався у ніч на 18 липня на кордоні України з Росією у Сумській області. Тоді вважали, що троє невідомих напали на двох українських прикордонників. Згодом у Службі безпеки України повідомили, що до нападу причетні двоє їх працівників.

Читайте також: До нападу на українських прикордонників причетні працівники СБУ. Їх затримали

За матеріалами слідства, нападники побили прикордонників, забрали боєприпаси, які потім частково підкинули місцевій Держприкордонслужбі.

Лейтенант СБУ, якого тоді затримали, а нині засудили, визнав свою провину, яку задокументували відповідною угодою. Суд визнав законність угоди тиждень тому 11 жовтня, а також призначив покарання. Окрім умовного позбавлення волі та позбавлення військового звання, лейтенант протягом трьох років не зможе працювати у правоохоронних органах України.

Стосовно іншого працівника СБУ, якого також підозрюють у нападі на прикордонників, у Спецпрокуратурі повідомляють – розслідування завершили. Нині виконують вимоги за ст. 290 КПК України.

На початок