Більше ніж у п`ять разів. Через «червону зону» у Дніпрі зріс попит на вакцинацію

Більше ніж у п`ять разів. Через «червону зону» у Дніпрі зріс попит на вакцинацію

Більше ніж у п`ять разів. Через «червону зону» у Дніпрі зріс попит на вакцинацію
Суспільне Дніпро

Більше ніж вп’ятеро зросла кількість охочих вакцинуватися у центрі первинної медико-санітарної допомоги №5. Про це Суспільному повідомила директорка установи Альона Олексенко. Пов’язує це з переходом області до “червоної” карантинної зони.

Зранку в пункті вакцинації на базі 5-го центру первинної медико-санітарної допомоги зібралось кілька десятків людей. Володимир Гнатущенко каже: прийшов вакцинуватися, дізнавшись про нові карантинні обмеження.

“Не було необхідності, пускали і так до магазину. А тепер будуть вимагати сертифікат, так що просто потрібно”, - каже чоловік.

Тетяна Базик щеплення зробила влітку. Сьогодні, розповідає, прийшла за сертифікатом.

“Раптом знадобиться, треба мати. Як на мене, усі свідомі люди мають це робити. Щоб запобігти захворюванню в першу чергу, ускладненням і тому подібному”, - говорить дніпрянка.

Більше ніж у п`ять разів. Через «червону зону» у Дніпрі зріс попит на вакцинацію
Через наплив бажаючих вакцинуватися у 5-му центрі первинної медико-санітарної допомоги відкрили нові кабінети щеплень. Суспільне Дніпро

Галина Малкіна розповідає: привела на вакцинацію свою маму. Раніше жінка хворіла, тож не могла зробити щеплення.

Медична директорка 5-го центру первинної медико-санітарної допомоги Альона Олексенко повідомила: щоб вакцинувати усіх охочих, на території закладу відкрили нові кабінети щеплень. Крім того, станом на 12 ранку тут закінчилися запаси вакцини Comirnaty від Pfizer.

“Взагалі, запаси у нас завжди є, їх достатньо. Ми замовляємо вакцину більше, ніж на тиждень. Але вчора прийшло людей стільки, скільки зазвичай приходить за тиждень. Ми очікуємо сьогодні отримання Pfizer. Зараз є AstraZeneca та CoronaVac. Очікуємо, зараз під’їде Pfizer”, - розповіла Альона Олексенко.

У пункті щеплення на базі першої амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги в черзі менше десяти людей. Ксенія каже: для вакцинації тут обрала Pfizer, адже з ним легше подорожувати за кордон.

“Сама я до сьогодні не вакцинувалася, тому що незрозуміло було, що за вакцина, як вона впливає на людей. Побачивши, що все добре, вирішила сама вакцинуватися. Перш за все, звичайно, якщо чесно казати, то щоб подорожувати світом спокійно. І звичайно, хочеться бути здоровою та не захворіти на коронавірус”, - говорить жінка.

За словами сімейної лікарки Юлії Коваль, станом на 13 годину 19 жовтня в центрі вакцинували близько 200 людей. З переходом до “червоної” зони, каже, різко збільшився попит на вакцинацію, тому зараз людей більше. У центрі є всі вакцини: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.

На Дніпропетровщині за минулу добу зробили 24 677 щеплень. Усього від початку кампанії з вакцинації в області зробили вже понад мільйон щеплень.

Читайте також

- «Червона зона» у Дніпрі. Транспорт працює у звичайному режимі, але не виключені обмеження

- Перший день «червоної зони» на Дніпропетровщині: як працюють торговельні центри та кінотеатри

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок