У Кропивницькому мешканка будинку захаращує під'їзд речами

У Кропивницькому мешканка будинку захаращує під'їзд речами

У Кропивницькому мешканка будинку захаращує під'їзд речами
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому мешканка квартири у багатоповерхівці захаращує під’їзд речами. Через це не може пройти у свою квартиру, каже пенсіонерка Ольга Бабоша. На прохання навести лад сусідка не реагує.

Жінка, яка зносить речі, живе на першому поверсі двоповерхового будинку на вулиці Володимира Панченка. Вхід у квартиру заставлений коробками. За словами Ольги Бабоши, тут вона і ночує.

"Вона тут спить і каже: "Переступайте через мене". Просимо: "Занеси ці речі в хату!", ходи і перечіпайся. Людина повинна розуміти, що вона живе в суспільстві, треба підтримувати чистоту, а не зносити різний непотріб".

У Кропивницькому мешканка будинку захаращує під'їзд непотребом
Суспільне Кропивницький

Сусід Олександр Зозулінський каже: на прохання прибрати непотріб сусідка не реагує.

"Тисячу разів казали: "Поприбирай". Оце зараз почни ворушити це все, і звідти миші летять бігом, і в квартирі є гризуни. Оці всі ящики вона бере в ресторані і заставляє. Хто не йде в гості питає, що це таке".

На момент зйомки господарки не було вдома. Будинок перебуває на балансі житлово-експлуатаційної організації №1. Договір на прибирання під'їзду мешканці не укладали, каже майстриня дільниці Надія Тюпа.

"Співвласниками даного будинку є його мешканці. І вони між собою мають вирішувати усі питання. Ми не маємо ніякого відношення до того, щоб прибирати біля квартири. Можливо людина винесла речі, бо в неї у квартирі ремонт".

У Кропивницькому мешканка будинку захаращує під'їзд непотребом
Суспільне Кропивницький

Захаращення під’їзду – це порушення правил благоустрою міста – каже керівник міської спецінспекції Олександр Брюховецький. "Один раз ми застали жінку, склали протокол і відправили на комісію. Адмінкомісія оштрафувала її по максимуму – на 51 гривню".

Як примусити жінку прибрати непотріб біля своєї квартири, пояснив адвокат Юрій Деркаченко. "Якщо зробити це не можна з допомогою місцевої влади, спецінспекції та житлово-експлуатаційної контори, то є крайній метод – це звернення до суду жителів цього будинку. Це може бути окремий або колективний позови, або може звернутися саме ЖЕО".

Суспільне додзвонилось жінці, яка захаращує під’їзд. Вона попросила не називати її ім'я та прізвище. Сказала, що за два дні коробки прибере. Там, каже, зберігає речі для бійців.

Мешканка будинку Ольга Бабоша планує звертатись у суд.

Читайте також

На початок