"Слуги народу" виключили нардепку Буймістер зі своєї фракції

"Слуги народу" виключили нардепку Буймістер зі своєї фракції

"Слуги народу" виключили нардепку Буймістер зі своєї фракції
Facebook.com

Парламентська фракція "Слуга народу" 19 жовтня виключила нардепку Людмилу Буймістер зі свого складу. Приводом для виключення нардепки стало те, що вона не голосувала за закон "про олігархів".

Це у коментарі Суспільному підтвердила нардепка Євгенія Кравчук ("Слуга народу").

Водночас Буймістер у коментарі Суспільному зазначила, що у фракції досі триває збір підписів і попри можливе виключення, вона залишається членом партії і політради.

"Так, наскільки я розумію, там триває процес збору підписів. По процедурі збираються підписи всередині фракції й за нашою внутрішньою домовленістю, якщо 70% фракції підтримає таке рішення, то воно вважається прийнятим. Але це процедура, яка стосується виключно виключення мене з фракції "Слуга народу". Я є ще членом партії й політради партії. Це вже окрема процедура", — зауважила нардепка.

Крім того, вона додала, що після ймовірного виключення із фракції планує "далі працювати і займатися тим, чим займалася".

"Енергетична сфера у мене залишається пріоритетом, де сьогодні найбільш запекло йде війна з боку РФ. Ми входимо в опалювальний сезон, тому тут буде дуже багато питань, якими треба буде займатись. Особливо завдяки тим діям, які вчиняє або не вчиняє на сьогодні уряд. У парламенті вистачить роботи не на одного депутата і не на одне скликання. Я впевнена, що сил у парламенті, які хочуть бачити Україну частою Європи, йти до європейських цінностей — достатньо", — резюмувала Буймістер.

Хто така Людмила Буймістер

Людмила Буймістер (1985, Москва, Росія) — українська політикиня, нардепка, обрана від "Слуги народу" по мажоритарному округу №223 (Шевченківський район міста Києва).

Закінчила МДІМВ (Москва, Російська Федерація) за спеціальністю "Міжнародне публічне право" та Лондонську бізнес-школу (Велика Британія) за спеціальністю "Корпоративні фінанси: Оцінка бізнесу, ризик, реструктуризація".

Членкиня комітету Верховної ради з питань економічного розвитку, голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу.

Що відомо

  • 5 жовтня стало відомо, що керівництво "Слуги народу" хоче підняти питання про виключення з фракції народної депутатки Людмили Буймістер, яка голосувала проти законопроєкту про деолігархізацію. У відповідь нардепка заявила, що матиме велику кількість роботи незалежно від членства в будь-якій фракції.
  • 18 жовтня голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев заявив, що парламентська фракція "Слуга народу" ініціюватиме виключення нардепки Людмили Буймістер через те, що вона не голосувала за закон "про олігархів".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок