У лікарнях Миколаєва на кисневій терапії перебувають 519 хворих на коронавірус

У лікарнях Миколаєва на кисневій терапії перебувають 519 хворих на коронавірус

У лікарнях Миколаєва на кисневій терапії перебувають 519 хворих на коронавірус
Фото: Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 84 відсотки ліжко-місць забезпечені подачею медичного кисню. На кисневій терапії станом на 19 жовтня перебувають 519 хворих з 665 госпіталізованих.

Інформацію про це кореспондентам Суспільного підтвердила начальниця управління охорони здоров'я Ірина Шамрай.

Лише за останню добу в “ковідні” лікарні надійшов 91 пацієнт. Ліжковий фонд міста вже завантажений на 76 відсотків.

"У місті ліжко-місця відкривають в авральному режимі. Якщо ще десять днів тому (9 жовтня – ред.) ми говорили про те, що нам вистачить установ першої хвилі, то міська лікарня № 1 увійшла протягом трьох днів, як установа другої хвилі, та практично повністю вже завантажена (за даними Миколаївської облдержадміністрації, лікуються 136 людей – ред.)", – розказала Ірина Шамрай.

Читайте також: "У Миколаєві всі померлі від COVID-19 протягом вересня-жовтня не були вакцинованими", – Ірина Шамрай".

За словами Ірини Шамрай станом на 19 жовтня в пологовому відділенні міської лікарні № 5 перебувають 20 пацієнток з підтвердженим коронавірусом, три з них – у реанімації.

Що відомо

  • У закладах охорони здоров’я Миколаївської області, розгорнутих під госпіталізацію хворих із COVID-19, перебуває 1251 людина, хвора на COVID-19 або з підозрою.
  • Станом на 19.10.2021 по Миколаївській області завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 становить 62,25 відсотка (при допустимому не більш як 65 відсотків).
  • На Миколаївщині рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 впродовж останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – 25,74 відсотка (при допустимому не більше ніж 50 відсотка).

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок