COVID-відділення у Куп'янському районі після нападу патрулюватиме поліція

COVID-відділення у Куп'янському районі після нападу патрулюватиме поліція

COVID-відділення у Куп'янському районі після нападу патрулюватиме поліція
Суспільне Харків

У відділенні Куп'янського територіального медичного об'єднання у селищі Ківшарівка, де лікують хворих на коронавірус, чоловік пошкодив обладнання та розбив вікна.

Про це 19 жовтня повідомив керівник медзакладу Євген Синько у відеозверненні до жителів міста, оприлюдненому Куп'янською міськрадою.

"Випадок, який стався чотири дні тому, коли молодик займався не зовсім правильними речами: розбив вікна COVID-відділення, перевернув меблі, зіпсував обладнання, поваляв кисневі балони... Ми звернулися із заявою у відділ поліції. На сьогодні є домовленість з начальником поліції, тож відсьогодні у нас буде відбуватися чергування патрульною поліцією біля COVID-стаціонару, щоб забезпечити порядок та безпеку пацієнтів та медперсоналу", — сказав Синько.

Внаслідок нападу ніхто з пацієнтів чи медперсоналу не травмувався, сказав Суспільному Євген Синько. Чим пояснив свої дії нападник та хто це був, Синько не прокоментував.

"Можу сказати лише одне: люди зараз налаштовані дуже негативно, бо хворих багато, усі хочуть лягти до лікарні... Збитки матеріальні: побите скло, двері", — розказав Суспільному Євген Синько.

За його словами, в інфекційному відділенні у Ківшарівці — 211 ліжок для хворих на коронавірус, на ранок 19 жовтня усі місця зайняті, у резерві є кілька ліжок, сказав Синько у відеозверненні.

Дії нападника у поліції розслідують як хуліганство.

Читайте також

На Харківщині зайняті близько 70% ліжок для хворих на COVID-19 — обладміністрація

На початок