Вакцинація освітян на Прикарпатті: найменше щепилися працівники дитсадків

Вакцинація освітян на Прикарпатті: найменше щепилися працівники дитсадків

Вакцинація освітян на Прикарпатті: найменше щепилися працівники дитсадків
Фото: Unsplash/CDC

На Івано-Франківщині найменший відсоток вакцинованих працівників закладів освіти — у дитячих садках. Там щепилися 68% персоналу. Про це на нараді в голови облдержадміністрації повідомив начальник департаменту освіти і науки Віктор Кімакович.

За його словами, всього в області вакцинувалися 78% працівників закладів освіти. Найвищий відсоток щеплених у закладах професійно-технічної освіти — майже 90%.

"Поріг 80% вакцинації педагогічних працівників перейшли 71% закладів. Вони працюють сьогодні. Зокрема, працює 81% шкіл, 100% — училищ, 55% — закладів вищої освіти", — сказав Віктор Кімакович.

Він також назвав лідерів та аутсайдерів з вакцинації освітян серед територіальних громад.

"Найкраща — Перегінська та Білоберізька громади. Там вакциновані 98% педагогічних працівників. Найнижчий показник — у Яблунівській громаді — 29%", — розповів Віктор Кімакович.

Керівник обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Руслан Савчук повідомив, що на Івано-Франківщині зросла захворюваність на COVID-19 серед школярів. За його словами, за два останні дні недугу виявили у 54 дітей. Від початку пандемії на COVID-19 захворіла 3 981 дитина.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок