У Запоріжжі обмежили проїзд для пільгових категорій

У Запоріжжі обмежили проїзд для пільгових категорій

У Запоріжжі обмежили проїзд для пільгових категорій
zp.gov.ua

У зв'язку з тим, що Запоріжжя та область перейшли до "червоної" зони, право на безплатний проїзд у міському транспорті загального користування (авто- та електротранспорт) мають пільгові категорії, розділені на дві групи.

Таке рішення ухвалив виконком Запорізької міської ради. Відповідний документ оприлюднений на сайті установи 19 жовтня.

На період карантину на безплатний проїзд без обмежень у часі міським пасажирським транспортом загального користування мають право: постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветерани війни, діти, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, військовослужбовці та члени їх сімей, особи з інвалідністю та жертви політичних репресій на Україні.

Всі інші пільгові категорії (пенсіонери, члени малозабезпечених сімей, матері, яким присвоєно статус "Мати-героїня", члени багатодітних сімей та інші) мають право на безоплатний проїзд з 10:00 до 15:00.

Також у міськраді нагадали про те, що усі пасажири громадського транспорту повинні перебувати під час поїздки у захисних масках або респіраторах.

Читайте також: Запоріжжя у "червоній" зоні. Що змінилося для пасажирів громадського транспорту

Начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку Запорізької міської ради Олег Марголін у коментарі Суспільному розповів, що з 19 жовтня перевагу у проїзді у громадському транспорті матимуть медики:

"Буде поставлене завдання перед водіями медиків при наявності довідки з місця роботи мають пропускати позачергово при наявності сидячих місць", — зазначив Олег Марголін.

Також чиновник нагадав, що наразі для користування міським транспортом сертифікати про вакцинацію чи довідки про ПЛР-тестування не потрібні.

Як раніше повідомляло Суспільне, з 18 жовтня Запоріжжя та область увійшли до "червоної" зони епідемічної небезпеки та впроваджуються додаткові карантинні заходи. Таке рішення ухвалили на позачергових засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок