На Івано-Франківщині 11,2% перевірених закладів порушують карантинні обмеження

На Івано-Франківщині 11,2% перевірених закладів порушують карантинні обмеження

На Івано-Франківщині 11,2% перевірених закладів порушують карантинні обмеження
Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині впродовж минулого тижня (11-17 жовтня) інспектори Держпродспоживслужби в області зафіксували 154 порушення карантинних обмежень. Загалом фахівці перевірили 1 368 закладів, магазинів та ринків, повідомляють на сторінці Facebook установи.

Проводили моніторинг 19 робочих груп, у які входили працівники Держпродспоживслужби та представники 13 територіальних громад. За результатами перевірки інспектори склали на порушників 101 протокол та 75 пропозицій.

Впродовж тижня учасники моніторингових груп перевірили 330 закладів громадського харчування. У них виявили 22 порушення (7%). На порушників склали 12 протоколів і 12 пропозицій.

З перевірених 575 продовольчих магазинів інспектори зареєстрували дев’ять порушень (17%). Винесли 74 протоколи та 44 пропозиції.

У 297 магазинах промтоварів під час моніторингу виявили 19 порушень (6%), виписали сім протоколів і 12 пропозицій.

На агропродовольчих ринках відбулося 35 перевірок. Працівники Держпродспоживслужби зафіксували сім порушень (20%), склали шість протоколів та дві пропозиції.

У 25 ліцеях та гімназіях області, які перевіряли, учасники моніторингових груп порушень не зареєстрували. З 12 перевірених дитячих садків виявили одне (8%).

Також інспектори Держпродспоживслужби з представниками територіальних громад промоніторили 94 перукарні, салони краси, спортзали та фітнес-клуби. Під час перевірки виявили шість порушень (6%), винесли два протоколи та чотири пропозиції.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок