Приміщення Палацу Потоцьких планують реконструювати за гроші транскордонного співробітництва

Приміщення Палацу Потоцьких планують реконструювати за гроші транскордонного співробітництва

Приміщення Палацу Потоцьких планують реконструювати за гроші транскордонного співробітництва
Фото: Суспільне Карпати

Приміщення Палацу Потоцьких та Центру підтримки сімей у критичних ситуаціях у селі Братківці можуть відреконструювати у межах транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна", кошторис якого складає 150 млн євро.

Про це під час щотижневої наради у міського голови Івано-Франківська розповів директор департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Ігор Попадюк.

"Ми інтенсивно починаємо до цього готуватися, а наступного року починаємо писати проєктні заявки. У транскордонному співробітництві "Польща-Білорусь-Україна" буде 150 млн євро. Ми вже бачимо дві заявки, які можемо подавати з нашими партнерами. Це — Центр підтримки сімей у критичних ситуаціях у Братківцях на 5, 6 млн грн на реконструкцію приміщення і реконструкцію приміщення Палацу Потоцьких на 6 млн грн. Ці проєкти уже розроблені", — каже Ігор Попадюк.

Задля участі у співробітництві 21 жовтня в Івано-Франківську на Промприладі проведуть навчальний семінар з підготовки проєктів транскордонного та регіонального співробітництва. Навчатимуть тренери з польського міста Люблін та Дніпра.

"Ми запросили керівників комунальних підприємств, представників структурних підрозділів та представників громадських організацій, — каже Ігор Попадюк. — Семінар має практично закінчитися списком ідей для втілення".

Загалом наступного року стартують три транскордонні програми 2021-2027 років — Польща-Білорусь-Україна, Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна і Румунія-Україна.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок