У запорізькій школі побудують тренажерний майданчик коштом громадського бюджету

У запорізькій школі побудують тренажерний майданчик коштом громадського бюджету

У запорізькій школі побудують тренажерний майданчик коштом громадського бюджету
Фото: Суспільне Запоріжжя

Запорізький колегіум “Елінт” став одним із переможців конкурсу “Громадський бюджет-2021", завдяки цьому на території школи збудують тренажерний майданчик. Загальний кошторис проєкту зі створення вуличної тренажерної зали 386 558 грн.

Загалом цьогоріч перемогу здобули 19 проєктів, їх оголосили 12 жовтня. Жителі обласного центру голосуванням визначили проєкти, які наступного року будуть реалізовані коштом бюджету міста.

Переможниця конкурсу “Громадський бюджет” 2021, авторка проєкту вуличної тренажерної зали на території запорізького колегіуму “Елінт” Ірина Патрушева, розповіла Суспыльному: над проєктом працювала разом із колегами, учнями та їхніми батьками. Врешті, зібрали понад тисячу голосів.

бюджет
Ірина Петрушева. Фото: Суспільне Запоріжжя

“Вулична тренажерна зала спонукає дітей до занять спортом, до ведення здорового способу життя. Але, найголовніше, навіть не фінансова сторона цього проєкту, а те, що цей громадський проєкт дозволив нам об'єднатися і досягти загальної цілі, яку перед собою поставили”, каже вона.

За словами Ірини Патрушевої, на території, де планують встановити тренажери, раніше були теплиці, які демонтували торік. Майбутній майданчик буде доступним для всіх, каже заступниця директора “Елінту”.

бюджет
Фото: Суспільне Запоріжжя

Директорка колегіуму “Елінт” Олена Зайковська каже: участь у конкурсі “Громадський бюджет” взяли вперше. За її словами, це додаткове джерело для фінансування проєктів закладу, а тренажерний майданчик буде продовженням баскетбольного.

бюджет
Олена Зайковська. Фото: Суспільне Запоріжжя

“Цей проєкт, який ми сьогодні маємо — це по суті ідеологія, філософія нашої школи — покращувати життя для наших учнів. Тут дуже багато займається, і не тільки наші учні, а й жителі нашого мікрорайону, і в вихідні, і у свята. Тут завжди людно, на майданчику”, каже Олена Зайковська.

За словами директорки, відкрити майданчик планують влітку.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок