У Кропивницькому для учнів 34 шкіл розпочалися канікули, чотири школи на дистанційному

У Кропивницькому для учнів 34 шкіл розпочалися канікули, чотири школи на дистанційному

У Кропивницькому для учнів 34 шкіл розпочалися канікули, чотири школи на дистанційному
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому з 18 жовтня для учнів 34 шкіл розпочалися канікули, чотири школи навчаються дистанційно. Про це Суспільному розповіла начальниця управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко.

За її словами, коли йти на канікули – кожна школа вирішує самостійно. У школі № 6 на канікулах першокласники. Інші 840 учнів – на дистанційному, розповіла директорка Надія Кравченко.

Чому ухвалили рішення про дистанційне навчання, пояснила так: "Було звернення від Міністра освіти і науки, що погіршилась епідемічна ситуація в країні і запропонували педрадам шкіл розглянути питання про те, щоб піти на канікули з 18 жовтня. Ми не хотіли міняти структуру нашого навчального року, тому вирішили цей тиждень пропрацювати дистанційно. І з наступного тижня всі учні з 1 по 11 класи будуть на канікулах ".

Говорить, це рішення не пов’язане з опалювальним сезоном. "Ми могли б ставити обігрівачі але такої потреби не було. Минулого тижня температура у класах була переважно 18-19 градусів".

Вчитель англійської мови кропивницької школи №6 Дмитро Собчук каже, надає перевагу очному навчанню. "Для мене приємніше бачити дитячі обличчя, зацікавлені очі, коли ми на уроці працюємо, маємо зоровий контакт, можемо поспілкуватися".

Називає недоліки дистанційного навчання: "Виникають ситуації, коли батьки, відправляють дитину під час дистанційного навчання до бабусі, де немає провідного інтернету. Звісно, такі діти в дечому обмежені, втрачають ці уроки, дитина може у класрумі подивитись тільки друковану версію уроку".

Батько третьокласниці Костянтин Криворотенко проти дистанційного навчання. "Хотіли, щоб було очне навчання. Дітей самих залишити вдома поки немає можливості, але ж ми пристосовуємось. З мамою по черзі будемо залишатися з дитиною".

Осінні канікули у школах Кропивницькому триватимуть до 1 листопада.

Читайте також

На початок