Кличко виніс на розгляд Київради питання повернення райрад

Кличко виніс на розгляд Київради питання повернення райрад

Кличко виніс на розгляд Київради питання повернення райрад
УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко оголосив, що ініціює розгляд Київрадою питання щодо повернення районних рад в столиці.

"Я ініціюю розгляд Київрадою питання щодо створення районних рад в Києві і вже на одній з найближчих сесіях Київрада його розгляне. Нагадаю, районні ради у киян забрав режим Януковича у 2010 році, і до сьогодні базове місцеве самоврядування в Києві не було повернуто. Отже, це рішення не лише актуальне, але і "перезріле", — написав Кличко у Facebook.

За словами Кличка, районні ради посилять децентралізацію. Він зазначив, що депутати райрад "будуть на постійному зв’язку зі своїми сусідами, зможуть більш оперативно реагувати на їхні проблеми". Окрім того, він переконаний, що збільшення представництва означатиме більше прозорості.

"Більше депутатів не означає більше витрат. Всі депутати районних рад будуть працювати на громадських засадах, тобто без заробітної платні. Так само як і депутати міської ради", — написав Кличко.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок