У Кропивницькому відбудуться антитерористичні навчання

У Кропивницькому відбудуться антитерористичні навчання

У Кропивницькому відбудуться антитерористичні навчання
УНІАН

19 жовтня на території Кропивницького відбудуться планові антитерористичні навчання Служби безпеки України. Про це Суспільному розповіла речниця Служби в Кіровоградській області Юлія Ткач. За її словами, тренуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних.

Учасники навчань перевірять ступінь захисту стратегічно важливого об’єкту і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз, відпрацюють алгоритм дій з виявлення та знешкодження умовних терористів. У місті можуть тимчасово запровадити особливий режим, обмеживши рух транспорту і пішоходів, змінити розклад пасажирських потягів та електропотягів, перевіряти документи та машини.

”Просимо людей із розумінням поставитися до ситуації, спокійно реагувати на вимоги працівників Служби безпеки. Усе відбуватиметься в законних межах”.

Жителів та гостей міста просять повідомляти співробітникам Служби безпеки України про людей, які цікавляться військовими об’єктами, будівлями органів влади, лікарнями, місцями масового скупчення людей тощо, про машини та безпілотники поблизу перелічених місць, про вибухівку та інформацію щодо намірів інших людей вчинити диверсію, терористичний напад тощо. Усю отриману інформацію перевірять.

Читайте нас у Viber: головні новини регіону та світу

Читайте також

На початок