"Призупиняємо дію тарифу": мер Рівного розповів про подачу тепла у місті

"Призупиняємо дію тарифу": мер Рівного розповів про подачу тепла у місті

"Призупиняємо дію тарифу": мер Рівного розповів про подачу тепла у місті
Суспільне Рівне

Мер Рівного Олександр Третяк заявив про намір призупинити дію нового тарифу на тепло та шукати шляхи компенсації, аби зменшити навантаження на рівнян. Про це він сказав 18 жовтня у стрімі на своїй офіційній сторінці у Facebook, а потому підтвердив під час мітингу біля ОДА. Він додав, що котельні запускають відсьогодні і тепло піде у квартири людей.

Мер Рівного Олександр Третяк заявив про плани щодо призупинення тарифу на тепло, який раніше прийняли на міськвиконкомі. Це вирішили разом з управлінням економіки, та рядом фракцій міськради, – сказав мер.

"Уряд та центральна влада мали б взяти на себе відповідальність по забезпеченню мешканців газом за помірними цінами. Дуже багато людей, керівників, політиків спекулюють на цьому питання, тому ми будемо стояти виключно на тому, аби міський бюджет не ніс абсолютно усього навантаження на оплату газу, аби компенсувати цю різницю високих тарифів, які виникли не з вини місцевого самоврядування", – сказав Олександр Третяк.

Він уточнив, що опалювальний сезон у Рівному стартував 18 жовтня з мікрорайонів поблизу ПМК-100, мототреку, на вулицях Олени Теліги, Соборній та біля Будинку офіцерів.

"Впродовж дня проведуть роботу по запуску усіх котелень. Заклади охорони здоров'я ще тижнем раніше отримали подачу тепла. Сьогодні по закладах освіти й дошкільної освіти також піде подача тепла", – повідомив міськголова.

Також він додав, що протягом дня разом з Рівнегазом розпломбують та запустять котельні по місту.

Станом на 11:30 мер прийшов на нараду в ОДА, де обговорюють опалювальний сезон і тарифи. Перед тим на мітингу він зазначив, що за пониження тарифу та суми компенсацій найближчими днями мають проголосувати на виконкомі та сесії. Мер сказав, що тариф для населення має бути нижчим, ніж 2 725,45 грн/Гкал і держава поставила міста у незручну ситуацію.

Читайте також

  • У Рівному станом на 15 жовтня до опалювального сезону були готові 90% будинків. Суспільне показало як готувались до опалювального сезону та як проводили перевірки систем.
  • Влада Рівного вважала новий підвищений тариф на гарячу воду й опалення економічно обґрунтованим. Про це заявив заступник міського голови з економічних питань Ігор Кречкевич. Посадовець пояснив, чому тариф не може бути нижчим, як він вплине на бюджет і в яких випадках можлива компенсація.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок