Передплата на картку: на Черкащині шахраї продають дрова через соцмережі

Передплата на картку: на Черкащині шахраї продають дрова через соцмережі

На Черкащині шахраї пропонують дрова, представляючись працівниками Смілянського лісгоспу. Шахрайські оголошення виявили жителі області в соцмережах, повідомила Суспільному речниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Сегеда.

За словами речниці, в мережі періодично з’являються оголошення з різними контактними номерами телефонів із пропозицією про продаж дров за невисоку ціну в Черкаській області.

"Під час телефонної розмови «горе-бізнесмени», представляючись працівниками Смілянського лісгоспу, пропонують покупцю перерахувати завдаток у розмірі половини від вартості або повну суму вартості дров на банківську картку. А потім, отримавши кошти, шахраї зникають", – розповіла Наталія Сегеда.

Однак за словами речниці, реалізація дров паливних у ДП "Смілянський лісгосп" здійснюється за іншим принципом:

"Вам необхідно зателефонувати у відділ реалізації (04733)2-99-96. підприємства. Тут ви зможете уточнити всі моменти у нашого спеціаліста. Наступним кроком буде ваш візит безпосередньо до лісгоспу, де вам потрібно буде написати заяву на придбання дров з вказаним обсягом продукції та в якому лісництві ви хочете відвантажити дрова. Потім ви отримаєте на руки рахунок на оплату. Йдете до банку або ж через термінали самообслуговування перераховуєте кошти і чекаєте машину із дровами", – розповіла речниця.

Також Наталія Сегеда зауважила, що жодних номерів карток Смілянський лісгосп не надає та оплата проводиться виключно за рахунком.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок