Чемпіонат України з гандболу, вища ліга: хмельничани поступилися рівнянам

Чемпіонат України з гандболу, вища ліга: хмельничани поступилися рівнянам

Чемпіонат України з гандболу, вища ліга: хмельничани поступилися рівнянам
Суспільне Поділля

Друга гра першого туру Вищої ліги Чемпіонату України з гандболу серед жінок відбулася у приміщенні спорткомплексу Хмельницького національного університету. Змагалися команда з Хмельницького «Дитячо-юнацької спортивної школи №1 – Хмельницького національного університету» та «Рівне-Дитячо-юнацька спортивна школа №4».

Розпочалася гра о 10 годині. Тривала з перервами до 11. 25. Всього було два тайми по 30 хвилин. Перемогу з рахунком 27 – 29 отримала команда із Рівного «Дитячо-юнацька спортивна школа №4». Капітан команди Марія Козак розповідає: «Два дні грали. Спочатку програли, бо не налаштувалися. Сьогодні розібралися і показали свій результат».

Капітан команди «ДЮСШ №1-ХНУ» Марія Петричук каже: «Вчора ми виграли з рахунком в 11 голів, сьогодні, на жаль, ми програли в два м’ячі. Але нічого».

Старший тренер гандбольного клубу «Рівне» Юрій Босюк каже: гра була цікава, зіграти на виїзді 50/50 - результат непоганий. Додає: «Ми граємо слабким складом, тому що у мене три людини травмовані, двоє після операції. Двоє пішло з клубу. Але ми, я вважаю, впоралися із завданням, яке поставили перед дівчатками».

Головний тренер команди «Дитячо-юнацької спортивної школи №1 Хмельницького національного університету» Сергій Процюк розповів: сьогодні пропустили м’ячі, бо недооцінили суперника. «Програли 2 мячі, але нічого страшного, проаналізуємо, над помилками попрацюємо».

За словами Сергія Процюка, всього буде 10 турів Вищої ліги Чемпіонату України з гандболу серед жінок. Фінальні ігри відбудуться у травні наступного року.

На початок