У США під житловим будинком відловили 90 гримучих змій

У США під житловим будинком відловили 90 гримучих змій

У США під житловим будинком відловили 90 гримучих змій
Alan Wolf / Facebook

Мешканка округу Сонома штату Каліфорнія (США) виявила під своїм будинком кубло гримучих змій. Вона звернулася до директора служби порятунку рептилій округу Сонома Алана Вульфа, який відловив під будинком 90 отруйних плазунів.

Про це Вульф розповів в інтерв’ю AP.

Він повідомив, що витратив майже чотири години, щоб відловити 22 дорослих гримучих змій і 59 дитинчат. Через кілька днів Вульф знайшов під будинком ще 11 змій. Він планує повернутися туди втретє. Небезпечних плазунів змієлов випускає в дику природу або на прохання власників у приватні поля, щоб зменшити кількість гризунів.

Вульф рятує змій протягом останніх 32 років і був укушений 13 разів. Він каже, що реагує на дзвінки про змій під будинками в 17 округах і бачив десятки їх в одному місці в дикій природі, але вперше зустрів так багато змій під житловим будинком.

Що відомо

  • 16 жовтня у Дніпрі рятувальники вилучили плазунів у двох автомобілях.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок