Ryanair не обслуговуватиме пасажирів, які примусово повернули гроші за квитки

Ryanair не обслуговуватиме пасажирів, які примусово повернули гроші за квитки

Ryanair не обслуговуватиме пасажирів, які примусово повернули гроші за квитки
corporate.ryanair.com

Ірландський лоукостер Ryanair відмовився перевозити пасажирів, які через коронавірусні обмеження не скористались рейсами та примусово повернули гроші за квитки.

Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, у 2020 році пасажири, зокрема з Великої Британії, забронювали авіаквитки у Ryanair, але через пандемію COVID-19 та запроваджені урядами обмеження відмовилися від польотів і вирішили повернули свої кошти через банки-емітенти, скориставшись послугою "чарджбек". Тобто вони просто скасували транзакції за своїми кредитними або дебетовими картками. Ryanair своєю чергою пропонувала таким клієнтам ваучери, які дозволяли скористатися іншими рейсами, або рекомендувала перебронювати рейс.

В авіакомпанії вважають, що клієнти незаконно скористалися послугою примусового повернення коштів, адже вона виконувала свої зобов'язання і не скасовувала рейси. Тому лоукостер вирішив впровадити обмеження щодо не менше тисячі пасажирів. Вони не зможуть бронювати квитки та користуватися послугами Ryanair доти, доки не погасять "заборгованість" перед компанією. При цьому авіаперевізник зауважив, що клієнти, які отримали відшкодування безпосередньо від нього, не постраждають.

За даними британського порталу щодо особистих коштів MoneySavingExpert, суми боргу пасажирів коливаються від 400 до 630 фунтів стерлінгів.

Що відомо

  • У липні 2020 року в авіакомпанії Ryanair заявили про намір протягом місяця обробити 90% заявок на повернення квитків за скасованими рейсами у березні, квітні, травні та червні.
  • В кінці травня 2020 року глава Ryanair Майкл О'Лірі прогнозував, що обробка всіх заявок по квитках Ryanair на скасовані рейси займе від 3 до 6 місяців.
  • У 2020 році через карантинні обмеження, викликані пандемією коронавірусу, та закриті кордони у багатьох країнах світу, авіакомпанії змушені були скасовувати рейси або відкладати їх на невизначений час.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок