У Полтаві запрацювала школа для батьків «Тато-Hub»

У Полтаві запрацювала школа для батьків «Тато-Hub»

У Полтаві запрацювала школа для батьків «Тато-Hub»
Татоhub Полтава

Перше заняття у школі «Тато-Hub» влаштували онлайн 16 жовтня. Зареєструвалися шестеро чоловіків. Про це Суспільному розповів психолог школи Дмитро Медведєв.

Перше заняття організували дистанційно на прохання учасників розповів психолог. Воно тривало дві години. Батьки знайомились і ділилися досвідом.

"У нас є 3 формати взаємодії: індивідуальні заняття, групові, а також успішні приклади. Останнє - це коли батько разом з дитиною отримує задоволення. Наприклад, це може бути йога, риболовля, сплав на байдарках та інші заходи. Такі ми зможемо проводити з грудня", - розповів психолог Дмитро Медведєв.

За його словами, загалом планують влаштувати дев'ять модулів, тобто уроків. Наступний має відбутися 30 жовтня. Заняття також влаштують у форматі знайомства. Охочих реєструватимуть онлайн. А з листопада заняття проводитимуть щотижня, розповів психолог.

Що відомо:

  • «Тато-Hub» - школа для тат, де навчають, зокрема, спілкуванню із дітьми та готують до батьківства.
  • «Тато-Hub» створили за підтримки посольства Швеції та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
  • Протягом двох років проєкт фінансуватимуть шведські спонсори, далі – місцева влада. Це восьмий такий проєкт в Україні. Крім Полтави, «Тато-Hub» є, зокрема, у Києві, Одесі та Вінниці.
На початок