На Хмельниччині впіймали браконьєра, який сіткою наловив на 68 тисяч гривень

На Хмельниччині впіймали браконьєра, який сіткою наловив на 68 тисяч гривень

На Хмельниччині впіймали браконьєра, який сіткою наловив на 68 тисяч гривень
Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

На Хмельниччині викрили браконьєра, який за допомогою сітки, наловив сім кілограмів риби та раків. Згідно з новою постановою Кабміну, чоловіку за впійману рибу, нарахували 68 тисяч гривень збитків.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницького рибоохоронного патруля.

Виявили чоловіка на річці Вовк у селищі Летичів Хмельницького району.

"Інспектори побачили порушника, який здійснював вилов риби з дерев’яного човна забороненим знаряддям лову — сіткою. У сітці знаходились 33 екземпляри карася сріблястого, один окунь та чотири раки, загальною вагою 7 кілограмів. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 68 663 гривень", _ розповіли рибоохоронці.

Додають, на особу складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП. Справу передано до поліції області для відкриття кримінального провадження.

Що відомо

  • Нещодавно Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 06.10.2021 № 1039, якою підвищено розміри такс за незаконний вилов водних біоресурсів.
Фото: ХРП
Фото: ХРП. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль
  • Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209. Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину карася сріблястого становить – 1 581 гривня, окуня – 3 162 гривень, рака – 3 332 гривень.
На початок