У Львові ремонт на перехресті Бандери – Городоцька проводитимуть цілодобово

У Львові ремонт на перехресті Бандери – Городоцька проводитимуть цілодобово

У Львові ремонт на перехресті Бандери – Городоцька проводитимуть цілодобово
ЛМР

У Львові ремонт на перехресті вулиць Бандери – Городоцька будуть проводити цілодобово. Таке рішення прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій 15 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Це перехрестя закрили для проїзду транспорту в ніч на 14 жовтня. За словами заступниці мера Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, рішення про цілодобову роботу дозволить завершити ремонт на цій ділянці та відкрити перехрестя для проїзду швидше, аніж планувалося.

У протоколі комісій вказано, що у мерії мають розробити механізм компенсації потенційної шкоди для мешканців сусідніх будинків, що може виникнути під час проведення цілодобових робіт. Які саме компенсації будуть – наразі невідомо, адже механізм мають напрацювати до 10 листопада та розглянути на засіданні виконавчого комітету.

У зв’язку з реконструкцією вул. Бандери, для руху транспорту на місяць закрили перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминає закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича – вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу – по вул. Короткій. На час ремонту паркування вздовж об'їзних доріг – заборонено.

Що відомо

  • 28 вересня 2020 року в Львові на ремонт закрили вулицю Бандери, яка сполучає залізничний вокзал із центром міста.
  • Ремонт має декілька етапів. Як повідомили у пресслужбі мерії – загалом відремонтують понад один кілометр цієї вулиці.
  • На Бандери планують облаштувати дві смуги для руху транспорту, дві велодоріжки та майже сто паркомісць.
  • Ремонт вулиці коштуватиме майже 209,5 мільйонів гривень. Його планують закінчити у 2021 році.
  • 29 вересня львів'яни підготували звернення до ЛМР щодо реконструкції вулиці. У ньому, зокрема, вимагали зберегти автентичну бруківку та дерева на вулиці, а також облаштувати 4 смуги для руху транспорту.
  • 10 липня 2021 року в межах реконструкції дороги перекрили для проїзду перехрестя вулиці Бандери. Через це змінили схему руху 5 тролейбусів та 6 маршруток.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок