У Запоріжжі для містян створили фотозону за мотивами радянського фільму “Весна на Зарічній вулиці”

У Запоріжжі для містян створили фотозону за мотивами радянського фільму “Весна на Зарічній вулиці”

У Запоріжжі для містян створили фотозону за мотивами радянського фільму “Весна на Зарічній вулиці”
Туристичний інформаційний центр Запоріжжя

15 жовтня з нагоди Дня міста та 65-ї річниці кінострічки “Весна на Зарічній вулиці” у Запоріжжі, навпроти міського Туристичного інформаційного центру за адресою просп. Соборний, 151 відкрили фотозону.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Валентин Пересипкін.

У рамках фотозони розмістили прототип автомобіля ЗІС-ММ3-585Е, який використовували під час зйомок фільму.

Прототип автомобіля ЗІС-ММ3-585Е
Прототип автомобіля ЗІС-ММ3-585Е. Туристичний інформаційний центр Запоріжжя

Поруч відтворюють образи героїв стрічки актори місцевого театру-лабораторії “VIЕ”. На місці працює професійний фотограф. Всі охочі можуть безоплатно скористатися його послугами, залишити свою електронну адресу та отримати світлини на згадку.

Про це журналістам Суспільного розповіла начальниця управління туризму міського Департаменту культури і туризму Катерина Сімонова:

"Навпроти туристичного центру є будівля, будинок. Він славетний тим, що тут теж проходили зйомки цього фільму і ми вирішили таку невеличку реконструкцію зробити того часу. Наш театр “VIЕ” допомагає нам, наші партнери “Фаетон” надали саме це авто, яке брало участь у зйомках".

Катерина Сімонова
Катерина Сімонова. Суспільне Запоріжжя

"Також є можливість подивитись головні кадри з архітектурою нашого міста з того фільму — ми поставили екран. Тобто, прогулюючись містом, протягом двох днів у жителів Запоріжжя буде така нагода до Дня міста думати про нашу історію, знати про нашу славетну архітектуру, яка дуже класно показана у цьому фільмі", — зазначила чиновниця.

Як зазначив актор театру-лабораторії “VIЕ” Андрій Верман, бажаючі сфотографуватися можуть приміряти костюми радянської епохи.

Андрій Верман
Андрій Верман. Суспільне Запоріжжя

"Кожен може поринути у цю атмосферу: можна буде вдягнутись у костюми тієї епохи, можна буде доторкнутись до машини, яка була у Юрка Журченка. Тобто, повністю поринути у, так би мовити, світ того минулого часу", — наголосив актор.

Екскурсоводка Валентина Вініченко, посилаючись на думки запоріжців називає пісню із фільму "Весна на Зарічній вулиці" неофіційним гімном міста.

"Запоріжці кажуть: це — наша стрічка, це — наш фільм", — каже гідеса.

Валентина Вініченко
Валентина Вініченко. Суспільне Запоріжжя

Зазначимо, що події фільму розгортаються на фоні міста із великим металургійним підприємством. Там працює головний герой — сталевар. Сюжет стрічки заснований на його почуттях до молодої вчительки, яка приїхала викладати робітникам у вечірній школі.

Фотозона за мотивами фільму "Весна на Зарічній вулиці"
Фотозона за мотивами фільму "Весна на Зарічній вулиці". Туристичний інформаційний центр Запоріжжя

Катерина Сімонова розповіла, що ті, хто зроблять знімки у новій фотозоні 15-16 жовтня можуть взяти участь у конкурсі та позмагатися за сертифікат на екскурсію до музею техніки.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок