Мер Рівного прокоментував петицію щодо ремонту фонтану “Дюймовочка”

Мер Рівного прокоментував петицію щодо ремонту фонтану “Дюймовочка”

Мер Рівного прокоментував петицію щодо ремонту фонтану “Дюймовочка”
Суспільне Рівне

Міський голова Рівного Олександр Третяк вважає недоцільною реконструкцію фонтану “Мізиночка на купаві” ("Дюймовочка") окремо від усього каскаду водограїв у парку. Про це він сказав у коментарі Суспільному 15 жовтня, коментуючи появу електронної петиції щодо виділення грошей на ремонт.

Міський голова пояснив, що у планах почати процес оновлення всієї рекреаційної зони.

“У нас є план і зразок капремонту всієї паркової зони, що передбачатиме реконструкцію і мережі тих фонтанів (йдеться про каскад водограїв, кінцевим елементом якого є “Мізиночка на купаві”,-ред.). Тому немає доцільності зараз витрачати гроші на реконструкцію окремо взятого фонтанчика, щоб потім його знову переробляти”, – каже Олександр Третяк.

Зі слів мера, до кінця 2021-го року мають бути конкретні рішення щодо реконструкції парку. Початок робіт у мерії планують на 2022-й.

Що відомо

  • Художниця Дар'я Пугачова зареєструвала електронну петицію із закликом відреставрувати фонтан "Мізиночка на купаві" у Рівному. Текст звернення розміщений на сайті Рівненської міської ради. Появі петиції передував перформанс художниці у водограї, вона два дні лежала у чаші, аби привернути увагу.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок