У Новомиргородській районній лікарні закрили дитяче відділення

У Новомиргородській районній лікарні закрили дитяче відділення

У Новомиргородській районній лікарні закрили дитяче відділення
ілюстративне фото

У Новомиргородській районній лікарні Кіровоградської області закрили дитяче відділення. Про це Суспільному розповіла місцева жителька, мама трьох дітей Олександра Тітаренко. За її словами, дітей лікують у терапевтичному разом з дорослими пацієнтами. Головний лікар Сергій Пойда говорить, закрили відділення тимчасово. Нині там лікують хворих з пневмоніями.

Олександра Тітаренко перебуває в лікарні разом з сином та донькою. Лікуються в терапевтичному відділенні. "В терапії переважно перебувають пацієнти старшого віку. Ми попросили окрему палату, де лікують ветеранів. Вона розрахована на два ліжка. Тут непогані умови, зроблений ремонт, але все ж таки з дітьми мені комфортніше було б лікуватися у дитячому відділені".

За словами жінки, дитяче розташоване на четвертому поверсі поруч з реанімаційним відділенням. Каже: там зробили ремонт.

"Там дуже хороші умови перебування. Є ванна, тепла вода, приміщення з плиткою, щоб закип’ятити воду, підігріти їсти, холодильник, нові ліжка. Є всі умови для лікування і перебування дітей".

Головний лікар Сергій Пойда підтвердив Суспільному інформацію, що дитяче відділення закрили. "Ми надаємо хірургічну і терапевтичну допомогу маленьким пацієнтам. Хоча на сьогодні у нас немає педіатра, ми не відмовляємо нікому".

Головний лікар говорить: у зв'язку з тим, що нині напружена ситуація з коронавірусом, дитяче відділення перепрофілювали для надання допомоги хворим на COVID-19.

"На сьогоднішній день там перебуває більше десяти хворих з пневмоніями. Нам так простіше надавати медичну допомогу ковідним пацієнтам. Бо з реанімації переводимо їх у дитяче відділення і там доліковуємо. Але це все тимчасово, тому що нам шкода відремонтованих приміщень. Нині нам головне знайти лікаря-педіатра. Ми вже подавали заявки і Департамент охорони здоров'я і телефонували у медичні університети, але наразі безрезультатно. Від цього страждають діти, їх батьки та ми", – сказав головний лікар.

Читайте також

На початок