Франківський водоканал заборговував державі за позиками майже 44 млн грн

Франківський водоканал заборговував державі за позиками майже 44 млн грн

Франківський водоканал заборговував державі за позиками майже 44 млн грн
Unsplash. Фото ілюстративне

Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" боргує за кредитами Державній податковій службі 43 млн 893 тис. 027 грн. Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

5 жовтня суд відкрив провадження, позивачем у якому є Головне управління Державної податкової служби в області. Установа вимагає стягнути із підприємства прострочену заборгованість перед державою за договором субкредитування у сумі 43 млн 893 тис. 027 грн.

У повідомленні на сайті Міністерства фінансів України йдеться про те, що станом на 31 серпня 2021 року заборгованість КП "Івано-Франківськводоекотехпром" складає 2 млн 231 тис. доларів. Міністерство фінансів також нарахувало пеню за несплату боргу 21 млн 276 тис. грн.

Що відомо

У листопаді 2020 року генеральний директор водоканалу Роман Кіманчук розповів, що підприємство через дебіторську заборгованість, сума якої становить понад 60 млн грн не може повністю оплачувати кредит Світового банку.

Кредит Світового банку, який підприємство отримало у 2007 році, складає 10,5 млн доларів. Річний платіж підприємства по кредиту — 24 млн грн. Погасити борг необхідно до 2028 року.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок