Харків'янин переміг на чемпіонаті Європи з шашок

Харків'янин переміг на чемпіонаті Європи з шашок facebook.com/yuriy.anikeev

Юрій Анікєєв виборов три медалі та переміг на чемпіонаті Європи з шашок.

Харківський гросмейстер Юрій Анікєєв завоював золоту, срібну та бронзову медалі, повідомили в обласному Управлінні у справах молоді та спорту.

Чемпіоном Європи він став у блискавичній грі, набравши 14 очок і випередивши спортсмена з Нідерландів Яна Гронендейка. "Бронзу" виграв ще один українець — Артем Іванов.

Харків'янин переміг на чемпіонаті Європи з шашокСуспільне Харків

У швидкій грі харків’янин став бронзовим призером і набрав 12 очок. Стільки ж було у Джітса Слампа з Нідерландів, але за додатковими показниками голландець випередив Анікєєва та посів друге місце. Перемогу в швидкій грі здобув росіянин Олександр Шварцман — 13 очок.

В командних змаганнях серед чоловіків у швидкій грі збірна України, до складу якої увійшли Юрій Анікєєв, Артем Іванов та Іван Антоненко, посіла друге місце, поступившись золотом росіянам.

Чемпіонат Європи з шашок-100 проходив з 4 до 11 жовтня в Італії.

Загалом на цьому чемпіонаті українці отримали дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди.