Жіноча збірна України з футзалу зіграла два спаринги з Португалією перед відбором на Євро: результат Futsal.com.ua

Обидва поєдинки закінчилися розгромними поразками.

Жіноча збірна України розпочала підготовку до участі у відборі на чемпіонаті Європи з футзалу. Команда провела два товариських матчі проти Португалії перед стартом турніру.

Україна у жовтні розпочне відбір на друге в історії Євро з футзалу серед жінок як одна з найсильніших команд. На попередньому турнірі українки посіли четверте місце.

Суперницями української збірної в товариських матчах стала Португалія - срібний призер Євро-2019. Саме Португалії "синьо-жовті" програли півфінальний матч на останньому чемпіонаті Європи з результатом 1:5.

Спаринги проти португалок жіноча збірна України провела упродовж двох днів, 13-14 жовтня. Обидві зустрічі закінчилися на користь Португалії.

Як зіграла Україна у спарингах?

Перший товариський матч закінчився розгромною поразкою українок з рахунком 1:8. Причому "синьо-жовтим" вдалося відіграти один м'яч за рахунку 0:2 - на восьмій хвилині дебютний гол за збірну України забила Софія Рубан.

Проте в подальшому голами відзначалися лише португалки. Ще до перерви срібні призерки Євро-2019 забили п'ять м'ячів. А в заключні три хвилини матчу відзначилися ще трьома голами у воротах України.

• Португалія - Україна 8:1

Голи: Пірес, 2, 4, 40, Сілва, 3, 14, Сантуш, 9, Феррейра, 38, 39 – Рубан, 8

У другому товариському матчі українки поступилися португалкам з рахунком 0:4. Причому мали моменти в першому таймі, щоб відзначитися: до перерви "синьо-жовті" не реалізували вихід три в один, а Анна Сидоренко влучила в перекладину.

• Португалія - Україна 4:0

Голи: Морейра, 9, Фіфу, 24, Пірес, 36, Азеведо, 38

• Склад України на матчі проти Португалії: воротарі - Вікторія Кислова, Вікторія Сагайдачна, польові гравчині - Ірина Дубицька, Юлія Титова, Сніжана Воловенко, Юлія Костюк, Софія Рубан, Ксенія Бурлаченко, Анна Шульга, Анна Сидоренко, Яна Дичко.
  • Суперниці українок у групі відбору на Євро-2022 - Фінляндія, Чехія та Бельгія. Поєдинки групової стадії Україна проводитиме вдома у Львові як одна із господарок.

• Після товариських матчів збірна України повернеться у Львів, де продовжить підготовку до відбору на чемпіонат Європи-2022.
  • 21 жовтня - старт відбору на Євро-2022 для збірної України.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів