Довибори у 184-му окрузі: на Херсонщині триває боротьба за контроль над ОВК

Довибори у 184-му окрузі: на Херсонщині триває боротьба за контроль над ОВК

Довибори у 184-му окрузі: на Херсонщині триває боротьба за контроль над ОВК
Фото: сайт ГР ЧЕСНО

Рух "Чесно" вважає, на виборчому окрузі, що на Херсонщині, триває боротьба за контроль над окружною виборчою комісією. Про це його представники пишуть на сайті руху.

За даними "Чесно", зміни у складі ОВК на 184-му окрузі відбувалися кілька разів, востаннє — 6 жовтня. Тоді одночасно втратили повноваження одразу сім членів комісії. Замість них за квотами тих же партій ввели нових.

У складі Херсонської ОВК є кілька людей, які так чи інакше пов'язані з Ігорем Колихаєвим та його партією, повідомляє рух. Однією з таких називає голову ОВК, представницю ОПЗЖ Інну Поляренко.

За даними "Чесно", вона має значний досвід роботи на виборах від різних політичних сил. Поляренко входить до складу засновників ГО “Регіональна платформа “Нам тут жити”. Також вона — помічниця депутата Херсонської міської ради В’ячеслава Білковського, який представляє партію "Нам тут жити".

Квота партії “Українська стратегія Гройсмана” також може бути пов’язана із командою Колихаєва, вважає «Чесно». По цій квоті зайшов херсонський адвокат Максим Ремига.

Представниця “Соціальної справедливості” Олеся Кобзєва спочатку представляла Радикальну партію Ляшка. Згодом партія “Соціальна справедливість” ввела її до складу комісії. Кобзєва пов'язана із партією “Нам тут жити”, адже вона - співзасновниця ГО “Центр соціальних та економічних досліджень "Південь". Серед її співзасновників є кандидат у нардепи Геннадій Лагута, пише "Чесно».

Також, як повідомляє рух, з-поміж рядових членів ОВК є два представники “Слуги народу”. Це — новокаховський юрист Михайло Властов і Аліна Пацалай, яка нещодавно закінчила школу. У Пацалай немає попереднього досвіду роботи на виборах.

Ці двоє — не єдині члени ОВК, які пов’язані з партією центральної влади, вважає рух "Чесно" і називає ще одного представника - В’ячеслава Мамонова з Харкова. Він працював на виборах у комісії 2019-го під час президентської кампанії від Володимира Зеленського, а на парламентських був уповноваженим від “Слуги народу” на 172-му окрузі. Наразі він працює у харківського нардепа-мажоритарника зі "Слуги народу".

Щодо інших членів комісії, то заступник голови ОВК Євген Ніколенко є представником партії "Голос". Ще одна представниця цієї партії - Ірина Латіна.

Секретар ОВК — зареєстрований у Києві адвокат Євген Бартосевич, представник “Радикальної партії Ляшка”.

"Європейська солідарність", яка на виборах має свого кандидата Ігоря Йосипенка, у комісії теж має двох членів — Ларису Глухову та Миколу Огданця.

Новокаховчанка Євгенія Лагодинська представляє партію “Факел”.

“Силу правди" представляє херсонський адвокат Денис Тимофєєв.

Від “Партії Шарія” в окружній виборчій комісії - Тетяна Харченко, хоча, за даними ЦВК, кандидатів від цієї партії на окрузі немає.

Від партії "Батьківщина» у комісії дві представниці - Яна Теплова та Світлана Рогачева. Остання - з Одещини.

Рух "Чесно" зазначає, що заміни у складі ОВК партії можуть робити навіть після дня голосування, тому нинішній склад також може змінитися.

Що відомо:

  • Центральна виборча комісія оприлюднила склад Окружної виборчої комісії на Херсонщині (ОВК округу 184). Тут 31 жовтня обиратимуть народного депутата.
  • У виборах беруть участь 16 кандидатів у народні депутати.

На початок