Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" вдома переміг "Черкаських Мавп"

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" вдома переміг "Черкаських Мавп" Фото: МБК "Миколаїв"/Facebook

Муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" на власному паркеті переграв баскетбольний клуб (БК) "Черкаські Мавпи" у Суперлізі Windrose.

Це друга перемога "корабелів" у сезоні 2021-2022 років.

Стартові дві хвилини зустрічі залишилися за гостями – 2 : 5. Протягом першої чверті "корабели" зуміли відіграти відставання і завершили десятихвилинку на власну користь — 22 : 17.

Баскетболісти МБК "Миколаїв" вдома перемогли "Черкаських Мавп"Фото: МБК "Миколаїв"/Facebook

У другій половині гри команди на двох здобули лише 33 очки і на велику перерву пішли з рахунком 39 : 33 на користь "Миколаєва".

Початок третьої чверті залишився за гостями — 39 : 39. Втім "корабели" завдяки влучанням з гри від Андре Уокера, закінчили передостанню десятихвилинку з рахунком 62 : 57.

У завершальній чверті господарі збільшили свою перевагу у матчі. Так гравець "корабелів" Семюел Деніел двічі влучив з трьохочкової лінії. У підсумку МБК "Миколаїв" переміг БК "Черкаські Мавпи" з рахунком 82 : 76.

Головний тренер МБК "Миколаїв" Арніс Вецвагарс

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК "Черкаські Мавпи" Дювон Максвелл, який здобув 21 очко та зробив 12 підбирань та 6 результативних передач.

Наступну гру МБК "Миколаїв" зіграє на власному паркеті, у спорткомплексі "Надія", 16 жовтня проти київського "Будівельника". Початок зустрічі о 17:00.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.