"Був фашист, тепер комуніст, скоро називатимуть геєм". Зозуля висміяв фанатів Райо

"Був фашист, тепер комуніст, скоро називатимуть геєм". Зозуля висміяв фанатів Райо

"Був фашист, тепер комуніст, скоро називатимуть геєм". Зозуля висміяв фанатів Райо Facebook

У 30-му турі іспанської Сегунди Альбасете Романа Зозулі приймало колишній клуб українця Райо Вальєкано. Фанати гостей продовжили цькувати Романа, але форвард, схоже, сприймає їхні закиди іронічно.

Затяжний конфлікт, який продовжився на матчі 29 лютого вигуками "Комуніст" на адресу українця, Зозуля прокоментував в ефірі програми Профутбол. Нападник вважає, що фанати Райо Вальєкано суперечать самі собі.

"Коли все починалося, я був "фашистом". Потім вони почали відкривати мій Фейсбук, і я став нацистом. Нещодавно став "расистом", а тепер я не чув, але мені сказали, що кричали: "Комуніст!". Вони ще самі розібратися не можуть. Скоро скажуть, що я марикон. Це гей іспанською. Я вже чекаю на це", – зіронізував Зозуля.

Що відомо:

  • 15 грудня матч другого дивізіону чемпіонату Іспанії між "Райо Вальєкано" і "Альбасете відклали через образи на адресу нападника "Альбасете", українця Романа Зозулі.
  • З трибун стадіону на адресу Зозулі лунали образливі вигуки "Roman Zozulia puto nazi" ("Роман Зозуля – й****** нацист" – ред.), внаслідок чого рефері вирішив зупинити гру.
  • Скандал швидко набув розголосу. На підтримку Зозулі висловились президент України Володимир Зеленський та українське МЗС, яке закликало владу Іспанії вжити заходів щодо зупинення проявів агресії.
  • Згодом Зозуля вперше докладно пояснив, чому фанати "Райо Вальєкано" називають його нацистом та фашистом і розповів історію конфлікту.
  • Наприкінці грудня мадридський клуб зазнав санкцій від Комітету зі змагань.
Категорії