20-річний канадець забив видовищний соло-гол у відборі на ЧС-2022: відео

20-річний канадець забив видовищний соло-гол у відборі на ЧС-2022: відео Canada Soccer

Гравець розпочав гольову атаку на своїй половині поля і зміг її втілити у забитий м'яч.

Жовтневий період матчів збірних закінчився у Європі, але ще триває на інших континентах. Зокрема, у Північній Америці, де проходять матчі відбору на чемпіонат світу-2022. Один із центральних поєдинків ігрового дня провели між собою збірні Канади та Панами - головні претенденти за одну з прямих путівок у фінальну частину ЧС-2022.

Матч між Канадою та Панамою закінчився переконливою перемогою господарів поля з рахунком 4:1. Хоча впродовж матчу канадці програвали, а вийшли вперед лише на 66-й хвилині. Одним із ключових гравців зустрічі став півзахисник Альфонсо Девіс, який записав собі в актив гол та результативну передачу.

Саме гол Девіса, який вивів Канаду уперед, став одним із найяскравіших моментів. Причому не лише матчу, а й взагалі жовтневої кваліфікації на чемпіонат світу-2022.

Як Девіс забив цей гол

Гол Девіса припав на 66-у хвилину поєдинку. На той момент команди встигли обмінятися голами у першому таймі, причому канадцям довелося відіграватися.

М'яч, забитий Девісом, виник у результаті видовищного проходу, розпочатого зі своєї половини поля. Гравці збірної Канади вибили м'яч на половину поля панамців після атаки суперника.

Першим на шляху м'яча міг стати гравець Панами. Але Девіс на високій швидкості не лише втримав його у полі, але й обіграв панамця, продовжив атаку, після чого "накрутив" захисника і пробив точно у ближній кут.

За даними збірної Канади, Альфонсо рухався зі швидкістю 37.2 км/год!

Відео голу Альфонсо Девіса у матчі з Панамою

Реакція на гол Альфонсо Девіса

Більшість користувачів мережі звернула увагу на те, звідки почав гольовий забіг канадський футболіст.

"Хлопці, Альфонсо Девіс, забив гол звідси".

У федерації футболу Канади повідомили також, що після соло-голу Девіса поспілкуватися із 20-річним гравцем висловив бажання відомий канадський репер Drake.

А форвард збірної США Жозі Алтідор виклав лаконічний твіт, де зазначив, що Девіс - футболіст світового рівня.

"Цей хлопець - гравець світового класу".

Хто такий Альфонсо Девіс

• 20-річний півзахисник збірної Канади, що народився у Гані.
  • Гол Девіса у ворота Панами став для нього п'ятим у відборі на чемпіонат світу-2022. Загалом на його рахунку десять голів за Канаду у всіх турнірах.
  • Альфонсо Девіс виступає за мюнхенську "Баварію" і провів десять матчів у сезоні 2021/22.
  • Перемога над Панамою дозволила Канаді вийти на третє місце - 10 очок.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів