Олімпійські ігри в Токіо можуть відбутися без глядачів – ЗМІ

Олімпійські ігри в Токіо можуть відбутися без глядачів – ЗМІ

Олімпійські ігри в Токіо можуть відбутися без глядачів – ЗМІ Facebook

Існує ймовірність, що через загрозу поширення коронавірусу Літні Олімпійські ігри в Токіо вболівальники зможуть побачити лише на телебаченні. Про це повідомило видання DailyMail.

Як зазначає джерело, Всесвітня організація охорони здоров'я, Міжнародний олімпійський комітет та очільники міжнародних спортивних федерацій обговорили варіант проведення Ігор за зачиненими дверима. За такого рішення дозвіл перебувати на трибунах матимуть лише ЗМІ, а вболівальники побачать Олімпіаду лише на екранах.

Читайте також: Скасовані чемпіонати та матчі без глядачів: як коронавірус торкнувся світового й українського спорту

Така альтернатива скасуванню не порушить уже підписані багатомільйонні угоди на телетрансляції і при цьому дозволить запобігти ризику поширення коронавірусу серед відвідувачів з усього світу.

Що відомо

  • Ігри XXXII Олімпіади в Токіо відбудуться з 24 липня до 9 серпня 2020 року. За медалі змагатимуться 11 тисяч спортсменів, які розіграють рекордні 339 комплектів нагород.
  • Бюджет Ігор-2020 становить понад 12 мільярдів доларів.
  • Олімпіада в Японії стане найбільш інноваційною й найбільш екологічною в історії. Так, крім медалей з перероблених телефонів, учасники спатимуть на ліжках, виготовлених з картону.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start