Баскетбольний "Прометей" зазнав другої поразки на домашній арені в Лізі чемпіонів БК "Прометей"

"Прометей" провів свій другий поспіль матч у Лізі чемпіонів на домашній арені. Цього разу клуб із Слобожанського зустрівся з німецьким "Різен Людвігсбургом" у київському Палаці спорту.

Якщо "Прометей" уперше у своїй історії виступає в Лізі чемпіонів, то "Людвігсбург" уже грав у цьому єврокубку. При цьому у сезоні 2017/2018 німецька команда посіла четверте місце.

Перед зустріччю з українською командою "Людвігсбург" перебував на першому місці в групі А - німці стартували з перемоги над італійським "Динамо Сассарі" й набрали два очки. "Прометей", своєю чергою, у своєму першому поєдинку зазнав поразки від "Тенеріфе" й був на третій сходинці турнірної таблиці.

Як розгортались події на майданчику

Уже в першій чверті гості зуміли відірватись від "Прометея". Зі старту німецька команда набрала перевагу "+3", після чого зуміла розвити її до восьми очок. Близько екватора десятихвилинки слобожанці все ж таки зуміли вдещо відігратись. Зокрема, наприкінці ігрового відрізку Кріс Доу закинув триочковий і скоротив відставання до трьох пунктів.

За схожим сценарієм розвивалась і друга чверть. Однак, на відміну від першої, вона закінчилась із більшою перевагою на користь "Людвігсбурга" - "+8".

У третій же десятихвилинці господарі сильно "просіли", давши опонентами розвинути свою перевагу в рахунку до двозначної. Уже на старті німецький клуб лідирував із гандикапом у 10 пунктів, а під завісу чверті цей розрив сягнув 19-ти очок. Чималий вклад у цей відрив "Людвігсбурга" внесли його плеймейкери - Треммел Дарден і Джордан Халлс.

У завершальному ігровому відрізку клубу зі Слобожанського так і не вдалось нав'язати боротьбу й перевернути хід матчу. Так, "Прометей" зазнав другої поразки в Лізі чемпіонів і вдруге - на домашній арені.

Ліга чемпіонів. Група А. Другий тур

"Прометей" (Україна) - "Різен Людвігсбург" (Німеччина) - 64:86 (17:20, 16:21, 18:27, 13:18)

Турнірна таблиця. Група А
  1. "Різен Людвігсбург" - 2 матчі, 4 очки (2 перемоги), 180:145
  2. "Леново Тенеріфе" - 1 матч, 2 очки (1 перемога), 73:70
  3. "Прометей" - 2 матчі, 2 очки (2 поразки), 134:159
  4. "Динамо Сассарі" - 1 матч, 1 очко (1 поразка), 81:94

• "Прометей" проводить дебютний сезон у баскетбольній Лізі чемпіонів. У 2021 році команда зі Слобожанського виграла чемпіонат України і отримала змогу поборотись за вихід у єврокубок. Зрештою "Прометей" пройшов кваліфікацію і тепер змагається в групі А.
  • У групі А суперниками українського клубу є німецький "Різен Людвігсбург", іспанський "Леново Тенеріфе" та італійський "Динамо Сассарі".
  • У своєму стартовому матчі слобожанський клуб програв "Тенеріфе" з рахунком 70:73.
  • Наступний матч у Лізі чемпіонів "Прометей" проведе 27 жовтня на виїзді проти італійського "Динамо Сассарі".

• 15 жовтня, п'ятниця. Суперліга. "Київ-Баскет" - "Прометей"
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів