У Запоріжжі мають відкритись додаткові пункти масової вакцинації — голова Запорізької ОДА

У Запоріжжі мають відкритись додаткові пункти масової вакцинації — голова Запорізької ОДА

У Запоріжжі мають відкритись додаткові пункти масової вакцинації — голова Запорізької ОДА
Фото з сайту Запорізької ОДА

У правобережній частині Запоріжжя та у Шевченківському районі потрібно терміново відкрити додаткові пункти масової вакцинації.

Таке доручення міській владі дав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час брифінгу 13 жовтня, повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Ольга Ларіонова.

Очільник області аргументував це необхідністю прискорення вакцинальної кампанії та наближенням Запорізької області до "червоної" карантинної зони. Перейти до неї область може вже у другій половині жовтня — через збільшення кількості хворих на COVID-19 та у зв’язку із заповненістю “ковідних” ліжок у лікарнях, — сказав Олександр Старух:

"Там шість показників. Це перевищення темпів захворюваності, заповненість ліжок — у нас понад 65%, і третій показник — виявлення хворих. Робиться тестування за один день, і якщо понад 20% від протестованих з позитивним показником, приміром, 21 особа зі 100, то ми автоматично виходимо в “червону зону”, — пояснив Олександр Старух.

Голова Запорізької ОДА зазначив, що термінове відкриття нових центрів масової вакцинації на Правому березі та у Шевченківському мікрорайоні необхідне для того, аби люди, які там живуть, мали можливість зручно діставатися, тим більше попереду 4 державні вихідні.

"На Правому березі живе 300 тисяч людей, і жодного пункту вакцинації немає. Ми говорили про це не один раз. Гадаю, що коли буде пік захворюваності до 1000 осіб у день, розуміння прийде", — наголосив чиновник.

Інформацію щодо відкриття додаткових пунктів масової вакцинації у Запоріжжі найближчими днями у міському Департаменті охорони здоров’я поки надати не готові, повідомила Суспільному його директорка Вікторія Ушакова.

Нині у Запоріжжі працюють сім центрів масової вакцинації:

  1. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Запорізької міської ради (м.Запоріжжя, пр. Соборний, 88), тел. 068- 314- 51-57;
  2. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Запорізької міської ради (м.Запоріжжя, вул. Авраменка, 4), тел. 061- 702-34-03;
  3. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5» Запорізької міської ради (м.Запоріжжя, вул. Запорізького козацтва, 25), тел. 061- 286-28-09;
  4. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 8» Запорізької міської ради (м.Запоріжжя, вул. Харчова, 2), тел. 061- 702-33-83;
  5. ТРК "City Mall" (м.Запоріжжя, вул. Запорізька, 1-б), тел. 067- 611-66-20;
  6. ТЦ «Амстор» (м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 64), жива черга;
  7. ТРЦ «ПАЛЬМІРА PLAZA» (пр. Соборний, 92), жива черга.
Читайте також: Лікарні на Запоріжжі, що приймають хворих на COVID-19, заповнені на 70 відсотків
На початок